reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Dziewczyny jestem juz po wizycie. Nie widac jeszcze zarodka tylko pecherzyk ciazowy wiekszy niz tydzien temu. Ciaza jest wczesniejsza niz jak wskazuje ostatnia @. Okolo 5 tydzien i 3 dni. Musze przyjsc za tydzien i wtedy mam nadzieje ze bedzie juz zarodek widac. Troche sie martwie ale lekarz powiedzial, ze jest wszystko ok..
 
reklama
Dziewczyny - dzisiaj rano napisałam posta a potem musiałam szybko uciekać - więc nawet nie zdążyłam podziękować za tak wiele gratulacji! jest mi bardzo miło że mimo mojej nieobecności o mnie jeszcze nie zapomniałyście :)
Jeszcze raz wielkie dzięki za tak wiele miłych słów!

mamaTomeczka
- ja wiem, że na forum spotykałyśmy się różnymi sytuacjami, ale myślę, że w Twoim przypadku to raczej nie ma opcji, żeby to nie była ciąża. Ja miałam identycznie! też się bałam robić sobie nadzieję bo a nóż coś się zmieni... ale kreska z dnia na dzień coraz bardziej ciemniała! naprawdę robiąc kilka testów to raczej mało realne, aby był błąd - wiec MEGA GRATULACJE!!! zRÓB JESZCZE BETĘ DLA POTWIERDZENIA :)

wikki - a Ty działaj, działaj... u mnie testy owulacyjne sprawdziły w 100% - i mimo braku pozostałych oznak (śluzu, bólu ovu) po pierwszym miesiącu korzystania z nich zobaczyłam II. Więc trzymam kciuki za staranka :)

Dziewczyny - gdyby nie to forum to chyba nawet bym nie wiedziała, że jest coś takiego jak testy ovu. Nie pomyślcie, że jestem jakaś zacofana bo w zasadzie kiedyś gdzieś mi one przemknęły przed oczami (rosmmann), ale gdyby nie wasze dyskusje na ten temat to na pewno bym po nie nie sięgnęła a co za tym idzie raczej trudno mi by było zdać sobie sprawę o moich dniach płodnych w tym m-cu. WIĘC JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI ZA WASZE DOŚWIADCZNIE W TYM TEMACIE.
 
Dziewczyny jestem juz po wizycie. Nie widac jeszcze zarodka tylko pecherzyk ciazowy wiekszy niz tydzien temu. Ciaza jest wczesniejsza niz jak wskazuje ostatnia @. Okolo 5 tydzien i 3 dni. Musze przyjsc za tydzien i wtedy mam nadzieje ze bedzie juz zarodek widac. Troche sie martwie ale lekarz powiedzial, ze jest wszystko ok..

Grzanka - to w zasadzie w jakim tygodniu najlepiej pójść na badanie? Ja się właśnie zastanawiałam... myślę, że ja jeszcze odczekam z 2-3 tyg bo różne opinie słyszałam, ale tak naprawdę to nie bardzo wiem w którym tygodniu ja jestem - wynik bety miałam 478 i pasuje to do 4-5-6 tyg? jestem laikiem w tym temacie :)
 
Emkacafe Tobie jeszcze nie gratulowałam, super :))) spokojnej ciąży :)
A co do badania to z Nadią mi pęcherzyk widać było dopiero w 6 tyg a bijące serduszko w 8, także nie ma co się śpieszyc.

Piaska a nie myslalaś na monitoringiem cyklu? Bo to dziwny Twój cykl.

Ludzik, działaj kobieto :))

Mychunia ale pyszności pieczesz :) uwielbiam wszystko co ma nutelle. Może nie wszytsko. Jak byłam kiedys na wakacjach w USA to mieszkaliśmy w domu z pewnym Turkiem i on jadł mięso mielone w ogóle nie przyprawione, z nutellą, fuj tego bym jednak nie zjadła :)
 
mamaTomeczka gratki gratki :-) pomysł z przechowywaniem testów genialny - sądzę, że też bym była w takiej euforii jak Ty :tak::tak::tak::tak: także jeśli kiedyś mi się uda to chyba też nie przestanę patrzeć na te wspaniałe II kreseczki - przynajmniej na początku, bo potem będę patrzeć już na śliczną dzidzie :tak::tak::-):-):-):-)
susel "mąż" mój pracuje na 3 zmiany (tydzień na 1, potem 2 i 3), także czas na poczęcie zawsze się znajdzie ;-);-);-)

u mnie raczej będzie lipa :no: tak jakoś to czuję :no: wcześniej byłam bardziej jakoś o tym przekonana, teraz już nie :no:
mimo i to i tak jestem szczęśliwa jak czytam o innych dziewczynach którym się już udało :-):-):-)
 
dziewczęta działanie utrudnione, bo w sumie zamieszanie przedwyjazdowe, M na siatce, jeszcze na kawę do znajomych trzeba wskoczyć, ale teściowie na pewno będą spać to wykorzystamy tą informację uzyskana u ginekologa:) w 12 godzinach się zmieścimy:) doktorek jeszcze oznajmił, że w sumie to USG powinno być jutro itd "ale Pani cykl nie wziął pod uwagę dni wolnych, więc to taki urywany monitoring, kolejna wizyta w pn":)

Gratulacje dla tych kreseczek ujrzanych:) a mój pleśniak z jabłkami chyba też wyszedł:)
 
reklama
Emka, Karola ogromne gratulacje dla was.

Mama Tomeczka-ty szczęściarzu :) na bank to fasolka-różowy pokoik szykuj.

Jak myślicie robić ten test? W końcu nie jedziemy na imprezę wiec mogłabym poczekać do 2.11. Chyba strach mnie oblecial. Mąż mówi że mam taką emocjonalną huśtawke że nie dopuszcza innej myśli. .......
 
Do góry