reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Dziewczyny, sposób na powiększenie piersi jest prosty! Najpierw wcinasz batonika i modlisz się, że pójdzie w cycki, jak idzie w tyłek to powtarzasz do skutku;-) w pewnym momencie zaczyna działać! Lub można zrobić to jak ta pani po lewej http://www.youtube.com/watch?v=n2yTO3soM5c:-D
mamaTomeczka kłamał. Mój po pijaku też próbował skłamać, ale niestety na mój widok jak kłamie to się śmieje, więc się wydało.
 
Ostatnia edycja:
Agamemnon
no ja bym mu nagadalam jakby mi gin tak powiedzial. Co do biegania i woreczka zociowego... Mam przewlekle zapalenie woreczka i tez mnie pobolewa i zobaczymy jak sie bede czula po bieganiu. A ile ty wazysz i masz wzrostu? Jesli moge zapytac :sorry: Ja mam 170 cm wzrostu i waze 85 kg:confused2: rok temu na dukanie schudlam 10 kg w dwa miechy, ale potem zaczelam prace siedzaca i w 7 miesiecy wrocilo wszystko a cwiczylam tez duzo i dukan byl z dodatkiem wazyw codziennie i owocow takze troche oszukany;) ale sie zastanawiam nad powrotem, boje sie tylko ze moja watroba tego nie wytrzyma.

Mamatomeczka:-D:-D Humor mi poprawilas :tak:;-) Pleta byla genialna :-Dczasem chlop nie rozumie ze kobita sie zle czuje, ale wybacz mu zlosliwosci bo wiesz ze oni maja troche inaczej mozg skonstruowany niz my :) mam nadzieje ze juz jest ok miedzy wami :)

Lamorela i wikki
dzisiaj nie wiem czy ja mam smiechawe ale to bylo dobre :-D Wikki ja moge ci troche swoich podrzucic bo po dwoch ciazach mam zwizy a tak tu bym obciela tam bym obciela, Ty bys sobie upchala a ja podwiazala i by bylo gites ;-) Juz sobie obiecalam ze po 3 ciazy zbieram kase na plastyke piersi , nienawidze swoich cyckow i brzucha wiszacego po cc:eek::zawstydzona/y:
 
DSC01869.jpgCzęść dziewczyny:-) Tak jak obiecywałam zrobiłam dzisiaj test i kreska jest ciemniejsza, nawet mąż ją widzi :-p Przepraszam za niewyraźne zdjęcie ale to wina telefonu.

No i wynik bety: 43,2 :D:D:D:D:D:D
 

Załączniki

  • DSC01869.jpg
    DSC01869.jpg
    6,7 KB · Wyświetleń: 75
Ostatnia edycja:
Zeberka
no ... Widac, widac :-) Gratulacje !:tak:

Ja to nie musialam sie mojego pytac... On to poprostu jak ja nie chcialam sie bzykac, to lezac obok mnie sam sie soba zajmowal i tyle ;-) Ale moj to jest zwierz sexualny to nie normalny facet.
 
mamaTomaczka mój też czochra sobie czasami sam, przy mnie. Wierz mi, że wtedy kiedy musi to roić, ty dziękujesz Bogu, za to, że on ma ręce. Idę z moim mężczyzną do lekarza, bo jak go nie zaprowadzę, to sam nie pójdzie,a niby wczoraj skończył 24 lata. Duży chłop, a dziecko:-)
 
misi ja ważę 65kg i mam 168cm tyle, że ja mam górę bardzo szczupłą, a wszystko mi siadło na tyłek i uda (chociaż bardziej tyłek) i jakiś człek jestem grubokościsty :) Ja właśnie się odchudzałam dukanem też i pięknie schudłam ale za jakis czas mi się odezwał woreczek i juz nie wytrzymałam, zapisałam się na zabieg (po roku męczarni). No ale kamienie zrobiły mi się w ciąży więc tak czy siak by wyszły.

zeberko gratuluję serdecznie! :happy:

mamoTomeczka hahaha agentka z Ciebie.
 
reklama
Mamatomeczka
:-D:-D Ugniatac kielbase :-D Jak ja was kocham dziewczyny :-D:tak: Czesto jest tak ze sie przylaczam a czesto jak sie zle czuje albo po prostu mi sie nie chce to tak jak lamorela :-D Dziekuje Bogu ze ma swoje rece ;-):-)
Z reszta jestesmy malzenstwem 4,5 roku ale jakos tak nigdy nie mial oporow zeby sobie samemu. Ale jakby sobie sam loda robil to bym tego nie zdzierzyla, na szczescie nie jest z gumy :-D:-D
Co do plastyka, kurde to nawet nie wiedzialam ! Ja na endokrynologa ide na Wisniowa do Wrocka :) w pn jade sie zapisac... Chyba ze sie uda wczesniej na borowska po znajomosci. Dzieki!!:tak:

Agamemnon
no to szczupla, to ja muflon jestem , ale wali mnie to :p moze sie uda ze schudne , co do woreczka babka mi po usg powiedziala ze jakbym teraz zaszla w ciaze to z tej pogrubionej sciany woreczka zrobilyby mi sie kamienie. Wiec tez musze to podleczyc zanim żajde w ciaze.

lamorela
Moj to ma 33 lata a jego do lekarza wygonic to szok:szok: u dentysty to byl chyba z 20 lat temu, a u zwyklego jak byl kiedys bardzo chory to sila go wyciagnelam. To sa chlopy :confused2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry