reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Grzaneczko, ja w ciąży na zgagę brałam Rennie. Pomagało mi :) Trzymam &&&&& aby to była u Ciebie ciąża :* A poza tym nie śpię od 7-mej, ale od wczoraj mam straszne kłucia z tyłu głowy ;/ I do tego noga nadal boli. Z bólem głowy to mam tak, że lekko ją poruszę, to odczuwam jakby ktoś wkłuwał mi z tyłu w głowę igłę.

susel, kiedy wracasz do nas?

centka
, wszystko ok?
 
reklama
Miiss, może i tak, ale sama nie wiem. A co do odpoczynku, to nie mam jak. Przy dwóch łobuziakach nie da się, a poza tym muszę się uczyć do egzaminu.

Grzaneczko, powiem szczerze, że nie wiem kiedy miałam, czy mam owulację. Ale parę przytulanek było :) M cieszy się ze staranek. Ostatnio pytałam się, czy rezygnujemy, a on nie, że oboje chcieliśmy mieć 3-ke dzieci i tak chce :) Pozostało mi tylko czekanie. A co do mojego bólu, to stres też mógł się przyczynić. Ostatnio wszystko mnie denerwuje. Jak Ty się czujesz? Testujesz?

Co do odpoczynku, to na razie nie ma jak. M wraca do domu jak dziewczynki śpią. Ja jak chce się popołudniu na chwilkę położyć, to od razu dziewczynki lecą do mnie do łóżka. Nie da się tak odpoczywać. Mam nadzieje, że jutro M dopiero na 15-tą pojedzie do pracy. Ale to się okażę dzisiaj przed końcem pierwszej pracy.
 
Ostatnia edycja:
mam dziś wolne, młoda juz w szkole, byłam w kancelarii i sklepie a teraz walnęlam się do łózka i zamierzam się wylegiwać do 12.00:-D

Mama Tomeczka- usmiałam się z tego opisu:-) no ale chłopakom tez bozia po coś rączki dała . Mój przez moją kontuzje musiał sobie wczoraj sam radzić:tak:

Mississ - ja też nie lubie jak mnie lekarz olewa, co im szkodzi poświęcić trocha czasu by pacjentkę uspokoić pokazać że się jest zainetersowanym a nie głupie odzywki i tasmowe traktowanie pacjenta:angry::angry:

Agamemnon - ja mam identyko budowę tylko karzeł jestem 161 i 61kg - ochudzam się po ciązy już 8 lat ale tylko w głowie:-p
fakt, ćwiczę prawie codziennie 30 min orbi i brzuszki ale co z tego jak zaraz głodna jestem:happy::happy: kolejny kopniak mi się należy.......
 
Malusiolka nie testuję, nie chce się rozczarować. Ovu wyznaczył mi termin @ na 20 więc poczekam:):) ale bolą mnie jajniki, raz jeden raz drugi - nie wiem czy to dobrze czy nie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Grzaneczko, dobrze :* U niektórych, to objaw ciąży. Czekam na Twoje II kreseczki :* Tylko Kochana, nie sugeruj się tak jak niektóre z dziewczyn, które bardzo pragną dziecka, że jednym z objaw ciąży jest zachcianka. Zachcianki są dopiero około 6-8 tygodniu. Niektóre kobiety wmawiają sobie i dlatego też myślą, że to ciąża. Ja czasami przed @ mam zachciankę na czekoladę, albo na coś słonego :p

iwo, Ty to masz dobrze :D

zeberka, gratulację betki :*

Miiss, z dwójką dzieci nie jest tak źle. Tylko teraz młodsza wchodzi w taki wiek, że wszystko ją interesuje. Ostatnio zaczęła interesować się wchodzeniem na szafeczkę pod telewizor (dobrze, że TV wisi wysoko) i na stolik z zabawkami. Strach, że spadnie i coś sobie zrobi. Dlatego też nie mam jak odpocząć, bo trzeba się dziećmi zająć. Egzamin mam we wtorek.

Dziewczyny, trzymajcie kciuki za Grzaneczkę, która w poniedziałek ma egzamin :)
 
Do góry