reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

natkusia test zrobiłam coś około 31 dc i nie pozostawił żadnych złudzeń :no: zresztą to była tylko formalność, bo testy ovu robiłam od 8 do 17 dc i wychodziły negatywy i to takie ma maksa, bo drugiej kreski albo nie było albo była ledwo widoczna :no:
 
reklama
hej hej

ja zatestuje 06.11 takze zmienie to na liscie.

Natkusia &&&&&&

Benfica trzymam kciuki za udana wizytę &&&&

Starających się: 58
Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17
VI' 2014
paulinka88 II,mycha05 II,Abezela II,Asica86 II,biedroneczka II,Cyntia85 II,bluecaat II, ewka II, Mar-chewII
Czekamy na potwierdz.:
ysmena - @ 25.09
starduscik - @ 27.09
waiting4beans - @ 29.09
CarpeDiem - @ 29.09
Joaro - @ 1.10
lamorela - @ 8.10 4 cs
Gofka - @ 8.10
tamaguczi - @ 11.10
Ludzik - @ 12.10 12 cs

Październik 2013
natkusia - @ 15.10
1cs
Grzankaa - @ 15.10
basik - @ 15-16.10
Mimimoo - @ 16.10
maja35 - @ 17.10
Arcala - @ 17.10
tekla23 - @ 18.10
wanda_23 - @ 19.10
Kropka10 - @ 20.10

Piaska - @ 21.10
26cs
susel - @ 21.10
7cs
zeberka89 - @ 21.10 2cs
aureolcia - @ 21-24.10
agamemnon - @ 24.10
2cs
Agaawa - @ 24.10
mychunia

malusiolka
2cs
Madzia&Lena
dzikuska
Amaliee
agniecha83 - @ 26.10
kobietka22 - @ 27.10
1cs
fox - @ 27.10
7cs
Ritta - @ 28.10
1cs
Gochson - @ 28.10
kalisia - @ 30.10
Conti - @ 31.10
23cs
missiiss1301
augustynka 2cs
ookatkaoo1993
Listopad
emkacafe - @ 1.11
mamaTomeczka - @ 2.11
iwo - @ 2.11
leemonca - @ 3.11 5cs
Kinia1 - @ 05.11 2cs
wiikki @ 6.11 2cs
kontra - @ 6.11 2cs
julia0903 - @ 6.11
emalia82 - @ 8.11 18cs
malena100 - @ 09.11
Phoebe - @ 09.11 2cs
GosiaDr - @ 11.11
4 cs
Macadamia 3cs
watpliwosci3 - @ 14.11 5cs
mikaaa - @ 15-16.11 2cs
Andzia15 6cs
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, Lothien, madziakowalik, ann_art, Nuuuśka, Sandra_best, black_tea, centka80, labell, Dominikak86, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, benfica, hania$, doska1, poziomk@, malponea
 
Witajcie dziewczyny!
Lamorela uda się wreszcie, mocno Ci kibicuję!
Ja dziś 20 dc, miałam w tym cyklu monitoring i jupi!! nie mam bezowulacyjnych! przynajmniej ten nie był :) pracowaliśmy więc ostro i czekam do przyszłej niedzieli 27.10 na testowanie, powiedzmy że "cierpliwie czekam"... To już 7cs tak na poważnie czyli z polowaniem na jajeczko no i 10 bez zabezpieczania więc już naprawdę mogłoby się udać bo nastroje już u nas z mężem nie za wesołe... zresztą co ja Wam będę tłumaczyć przecież kto jak kto ale Wy wiecie co się czuje kiedy ciągle nic i nic ... eh
Dziewczynki powodzenia! Możecie mnie podciągnąć na listę? jestem tu bardzo często ale niestety czasu brakuje na regularne wpisy.. ale jestem z Wami no i staram się oj staram....
 
Grzanka zobaczymy.. zrobię jeszcze w niedzielę jak małpa nie przyjdzie..

Benfica ja miałam owulkę w 20dc bo mi się przesunęła więc u Ciebie też tak mogło być.. wtedy test może Ci nie wyjść :-) &&&&&&&&
 
natkusia oj chciałabym, żeby to były prorocze słowa :sorry: ale ja wiem, że bym czuła, że jestem w ciąży, a nie czuję, więc... :-p pozostaje czekać na zalecenia lekarza :tak:
 
Hej dziewczyny :-) jakoś nie mogę przestać Was podczytywać i jakoś trudno przenieś mi się na czerwcówki :zawstydzona/y: mogę jeszcze z Wami trochę zostać? Chociaż do wizyty u gina? A tak w ogóle to wczoraj dzwoniłam się zarejestrować, nie spieszyłam się za bardzo z rejestracją bo u nas czas oczekiwania na wizytę to max 2 tygodnie okazało się jednak, że najbliższy termin na jaki mogłam się zarejestrować to 19.11 :szok: to będzie 9 tc. Myślicie, że to nie będzie zbyt późno? Kurczę u mnie w okolicy to trudno o dobrego gina, a akurat mojemu ufam i jestem zadowolona.

Cyntia tak mi przykro :-( przytulam mocno. Daj znać co u Ciebie. Ja też w 1 ciąży bardzo mocno krwawiłam, ale wszystko skończyło się pomyślnie i urodziłam zdrowego synka więc trzymam &&&& oby wszystko dobrze się skończyło.
 
kinia zdrówka


centka, Phoebe pajace do spania -wow. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje.


benfica powodzenia u lekarza


ewka ja chyba bym nie wytrzymała do 19.11

Ja dziś już w pracy zaopatrzona w miętę i sucharki. Dziś już czuję się dużo lepiej.
 
ewka zostań, zostań :tak: będziesz nam systematycznie podsyłać fluidki ;-) jeśli ufasz temu lekarzowi, to nie szukaj innego, bo Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa są bardzo ważne. A jakby tfu, tfu, tfu coś się zadziało wcześniej, to najwyżej na szybko możesz pójść do kogoś innego :tak: będzie dobrze :tak:
 
Dzień doberek :-)

Nowa porcja leci do was ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ łapcie fluidki :-D

Coś mnie przeziębienie trzyma, macie jakieś sposoby domowe ??

Benfica nie bądź pewna, że nici z ciąży. Zawsze jest nadzieja póki nie ma @, tak jak natkusia pisała owu mogłaś mieć później ;-)
Np. Ja w I ciąży: miałam plamienie w okolicach spodziewanej @, podbrzusze bolało typowo na @. Miałam temperature, a w tej? Od czasu do czasu poboli podbrzusze, cycuchy tez zero plamień a wieczorem zgaga aaa i gazy męczą (gdzie w pierwszej tego doświadczyłam później) no i zauważyłam że mam syf na twarzy bleh - jednym słowem typowe objawy @... Co do testów w I tydzień po terminie @ wyszedł bladzioch a tu w terminie @ ładne dwie krechy... Nie ma reguły na to, więc proszę mi tu nie załamywać się. W końcu dla wszystkich zaświeci słonko.
 
reklama
Do góry