reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Witajcie dziewczynki!
Jakos ostatnio nie mam weny zeby dolaczac sie do Waszych dyskusji, chociaz nadrabiam ile moge, zeby byc z wszystkim na bierzaco.
Gratuluje nowym II!!! Witam nowe staraczki!!!
Cyntia &&& zeby jednak wszystko bylo w porzadku!
Zeberka, powiedz mi, sama wychodowalas Swoje ogony? Bo chyba przegapilam Twojego posta (zaraz sprobuje go wyszukac)
Leemonca, jak samopoczucie po pilatesie? Podobalo Ci sie? Nie trzeba byc twardym zeby miec myszoskoczki. One sa bardziej mile niz chomiki. Wiem co mowie, bo mam ich w chwili obecnej 8, a bylo wiecej. Nie do konca z mojego wyboru, tylko dzieki pani z zoologicznego, ale uwielbiam je. Dwa lata temu kupilam dla syna 2 samce( bardziej mu sie podobaly niz chomiki i inne gryzonie), po kilku miesiacach dokupilam kolejne 2 samce, zeby tamtym nie bylo nudno, a po kilku tygodniach rano mialam niespodzianke, bo sie okazalo ze pierwsze samce to samice!(jako amatorka nie zagladalam im pod ogony co sie tam kryje) Obie zaciazyly i kazda miala po okolo 8 mlodych. Teraz mam 5 samic i 3 samce.
MamaTomeczka, tez chce takie antygwalty! Jestem takim zmarzluchem ze musze sobie takie cieple sprawic, a jak nie to kupie bambosze lub inne cieple kapciuchy.
Centka, powiedz mi jak chodzisz do kibelka w nocy w pajacyku to musisz sie cala rozpinac, czy ma jakies miejsce wylotowe (zamek lub jakies inne ustrojstwo zeby tylko siknac mozna)? Tez kiedys o tym myslalam ale zawsze w nocy musze do kibelka, wiec nie wiem jak to dziala.

Dzisiaj bylam na spotkaniu w szkole mojego syna, w zwiazku z jego pobiciem. Tamten chlopak zostal zawieszony w prawach ucznia ( nie wiem na jak dlugo), jeszcze maja mi list wyslac z calym postanowieniem. Nauczyciel przepraszal mnie kilka razy za to ze mnie nie powiadomili o calym incydencie. Ogolnie jestem zadowolona, bo nie olali sprawy. Gdybym nie wyslala do nich listu, to sprawa na pewno by ucichla, a tak moze sie wystraszyli ze pojde z tym do kuratorium i musieli sie sprawa zajac.
Starających się: 58
Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17
VI' 2014
paulinka88 II,mycha05 II,Abezela II,Asica86 II,biedroneczka II,Cyntia85 II,bluecaat II, ewka II, Mar-chewII
Czekamy na potwierdz.:
ysmena - @ 25.09
starduscik - @ 27.09
waiting4beans - @ 29.09
CarpeDiem - @ 29.09
Joaro - @ 1.10
lamorela - @ 8.10 4 cs
Gofka - @ 8.10
tamaguczi - @ 11.10
Ludzik - @ 12.10 12 cs

Październik 2013
natkusia - @ 15.10
1cs
Grzankaa - @ 15.10
basik - @ 15-16.10
Mimimoo - @ 16.10
maja35 - @ 17.10
Arcala - @ 17.10
tekla23 - @ 18.10
wanda_23 - @ 19.10
Kropka10 - @ 20.10

Piaska - @ 21.10
26cs
susel - @ 21.10
7cs
zeberka89 - @ 21.10 2cs
aureolcia - @ 21-24.10
agamemnon - @ 24.10
2cs
Agaawa - @ 24.10
mychunia

malusiolka
2cs
Madzia&Lena
dzikuska
Amaliee
agniecha83 - @ 26.10
kobietka22 - @ 27.10
1cs
fox - @ 27.10
7cs
Ritta - @ 28.10
1cs
Gochson - @ 28.10
kalisia - @ 30.10
Conti - @ 31.10
23cs
missiiss1301
wikki
1cs
augustynka 2cs
ookatkaoo1993
Listopad
emkacafe - @ 1.11
mamaTomeczka - @ 2.11
iwo - @ 2.11
leemonca - @ 3.11 5cs
Kinia1 - @ 05.11 2cs
kontra - @ 6.11 2cs
julia0903 - @ 6.11
emalia82 - @ 8.11 18cs
malena100 - @ 09.11
Phoebe - @ 09.11 2cs
GosiaDr - @ 11.11
4 cs
Macadamia 3cs
watpliwosci3 - @ 14.11 5cs
mikaaa - @ 15-16.11 2cs
Andzia15 6cs
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, Lothien, madziakowalik, ann_art, Nuuuśka, Sandra_best, black_tea, centka80, labell, Dominikak86, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, benfica, hania$, doska1, poziomk@, malponea
 
Cześć dziewczyny, ja wpadłam na chwilę zorientować się co u Was. Do niedzieli siedzę w domu, dopadła mnie angina ;/ Nadię też coś bierze. a mój A od wczoraj na antybiotykach, ale do pracy na noc dzisiaj pojechał. Zaglądam do Was dopiero teraz, bo mimo, że dzisiaj cały dzień w domu byłam to Nadia nie dała mi spokoju :) Zaraz biorę się za czytanie.

mamaTomeczka super antygwałty :) skąd Ty takie cuda bierzesz?

lamorelka widzę, kiepskie wieści :( przytulam i trzymam kciuki za następny cykl.

Dobra biorę się za czytanie co się dzieje u Was :)
 
Tak Centka, ja z Ashford, tego w strone Dover. Widzialam te pajace i tez kiedys chcialam ale najgorsze to wlasnie to moje chodzenie do kibelka po nocy, a w zimie to mi by sie nie chcialo rozbierac. A Ty z Londynu?
Kinia kuruj sie :*
 
witam standardowo po 5 :-D

lamorela tulę mocno :tak: ja też nie wiem czy nie wyląduje w poczekalni po tym jak okres dostałam po 2 tygodniach od ostatniego :baffled: na razie czekam aż się skończy i lecę do lekarza....

pogoda wczoraj była dobijająca... i to tak bardzo, że kilka razy była drobna sprzeczka między mną i mężem... :baffled:

dziś pierwszy raz od niepamiętnego czasu zmarzłam w nocy... pogoda była jaka była, a oni ledwo ledwo grzeją, bo przecież ostatnio było naprawdę ciepło... ech:baffled:

a w robocie ciągle siedzę na przeciągu... bo najczęściej mamy okno na uchył za moimi plecami (na mnie nie wieje, a nie jest tak duszno u nas w kącie), ale mojemu kierownikowi jest wiecznie gorąco i uchyla okno koło siebie (siedzi na przeciwko mnie)... klimy nie mogą włączyć, bo jednemu za bardzo wieje i się wkurza.... ech :baffled: a gardło już mnie znowu drapie....

życze pozytywnych testów i wieści dziś :-D
 
Witajcie!
Ciężko mi się z rana dzwignąć, oj ciężko. Śpioszysko się ze mnie zrobiło, że hej.
Jadę dzisiaj do ZUS'u załatwić sprawę :confused2:

Leemonica jak po pilatesie? Zazdroszczę Ci tej aktywności. Wiem ile samozaparcia to wymaga którego ja w tej chwili nie mam. Do maja ćwiczyłam intensywnie przez dwa miesiące ale śmierć Babci mnie dobiła i przestałam. Późńiej ciężko mi było zacząć :/ Zniosłam na dół orbiego. Wczoraj wymówiłam mantrę, że od dzisiaj zaczynamy ze sobą znów romans. Mam nadzieje, że zrodzi się i tej zimy jakaś miłość między nami i codziennie będziemy razem współpracować :-)
Umnie w mieścinie sporo jest roznych zajęść dodatkowych np zumba (bo ja prawie na wiosce mieszkam, wiec to atrakcja) ale nie mam z kim syna zostawić.
Powiedz mi jeszcze, jakim termo mierzysz temperaturę? Bo widzę wartości np 36,62 itp??

Phoebe ciesze się, że tak załatwili sprawę w szkole. Znaczy się, pozytywnie :happy: Jak syn się czuje??
Co do myszoskoczków to pokaż zdjęcie jesli możesz :happy: Bardzo mi sie podobają te gryzonie.

Kinia zdrówka!

mychunia, mam nadzieje, że już się z małżonkiem pogodziliście :tak: Ja w nocy nie zmarzłam ale nad ranem wygaszał mi się piec, a na dworze -0,5 więc jakoś chłodzikiem pod kołderkę zawiało.

Miłego dnia lasencje i do później!
 
Ostatnia edycja:
kalisia mojej koleżance właśnie w ostatnim cyklu wychodziły testy ovu pozytywne przez 5 dni - druga kreska była taka sama jak kontrolna albo nawet ciemniejsza. Dopiero 6 dnia była jaśniejsza - i okazało się w niedzielę, że jest w ciąży :-D także cykl nie jest stracony :tak:


Ja się już denerwuję dzisiejszym usg i wizytą... :szok: dziś jest 44dc :szok: jajniki bolą i ciągną od ładnych kilku dni, w nocy aż mnie obudziły, (.)(.) tkliwe i napompowane, a ciąży brak i @ brak :confused2: plus taki, że cera jakby ciut ciut mi się poprawiła, bo ostatnio była tragiczna :szok:
Ja chcę, żeby już był wieczór!!!
 
Hejka dziewczyny :-)

U mnie 11dpo.. wczoraj dostałam popołudniu lekkich plamień brązowych z małą domieszką krwi i myślałam, że @ zawita.. wieczorem się uspokoiło, przez noc nic a nad ranem tempka lekko poszła w górę więc po temperaturze na @ się nie zapowiada.. Wkręcam sobie, że może implantacja? :sorry: w każdym bądź razie dzisiaj test negatywny.. jak @ nie przyjdzie to robię jeszcze w niedzielę (termin @) i koniec.. jest mi źle :-(

Lamorela przykro mi :-( też byłam pewna, że Ci się udało..

Misis wyczytałam, że jednak zadzwoniłaś i zrezygnowałaś.. jak ma Ci być lepiej to pewnie :tak: życzę abyś szybko znalazła pracę!

Cyntia przykro mi że znowu masz takie stresy.. Trzymam mocno &&&&&&&& żeby to nie było nic groźnego!

Lemonca doczekacie się :*

Kinia zdrówka!

Agamemnon ja mam ten TERMOMETR OWULACYJNY Microlife 16C2 do NPR (3602289708) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i polecam :tak:

Benfica powodzenia i mocno &&&&&&&&& trzymam! A robiłaś w końcu test? Bo nie wyczytałam :zawstydzona/y:

dzisiaj mam dzień wolny :-) idę się moim małym Ptysiem zająć..

Miłego dnia :*
 
reklama
Cześć Laseczki!!! Miłego dnia dla wszystkich:)

Natkusia może jeszcze za wcześnie na testowanie?

benfica powodzenia na wizycie i usg

3mam kciuki za nas wszystkie!!! &&&&&&&&&&&&
 
Do góry