reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

centka, rozbrajasz mnie :D Ten szaman nie mógł mieć chociaż 2/3 włosków? taka łysa pała, że strach iść na ten egzamin :szok::-D Ale dziękuję :D:* A co do piżamki, to pożycz mi na dzisiaj, to przynajmniej mąż nie dobierze się do mnie :-D Chyba, że szybciej ściągnie ją ze mnie :-D

mamaTomeczka, i o to chodzi, aby go pokusić :D Niech się chłopina napali na mnie :-D On sam śpi w bokserkach (obcisłych :zawstydzona/y:), albo nago :D

Grzaneczko, ja będę Twoim szamanem :D:* YjtFDnh.jpg
 

Załączniki

  • YjtFDnh.jpg
    YjtFDnh.jpg
    1,3 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Starających się: 58
Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17
VI' 2014
paulinka88 II,mycha05 II,Abezela II,Asica86 II,biedroneczka II,Cyntia85 II,bluecaat II, ewka II, Mar-chew II
Czekamy na potwierdz.:
ysmena - @ 25.09
starduscik - @ 27.09
waiting4beans - @ 29.09
CarpeDiem - @ 29.09
Joaro - @ 1.10
lamorela - @ 8.10 4 cs
Gofka - @ 8.10
GosiaDr - @ 11.10
tamaguczi - @ 11.10
Ludzik - @ 12.10 12 cs
Październik 2013
natkusia - @ 15.10
1cs
Grzankaa - @ 15.10
basik - @ 15-16.10
Mimimoo - @ 16.10
maja35 - @ 17.10
Arcala - @ 17.10
tekla23 - @ 18.10
wanda_23 - @ 19.10
Kropka10 - @ 20.10

Piaska - @ 21.10
26cs
susel - @ 21.10
7cs
zeberka89 - @ 21.10 2cs
aureolcia - @ 21-24.10
agamemnon - @ 24.10
2cs
Agaawa - @ 24.10
mychunia

malusiolka
2cs
Madzia&Lena
dzikuska
Amaliee
agniecha83 - @ 26.10
kobietka22 - @ 27.10
1cs
fox - @ 27.10
7cs
Ritta - @ 28.10
1cs
Gochson - @ 28.10
kalisia - @ 30.10
Conti - @ 31.10
23cs
missiiss1301
wikki
1cs
augustynka 2cs
ookatkaoo1993
Listopad
emkacafe - @ 1.11
mamaTomeczka - @ 2.11
iwo - @ 2.11
leemonca - @ 3.11 5cs
Kinia1 - @ 05.11 2cs
kontra - @ 6.11 2cs
julia0903 - @ 6.11
emalia82 - @ 8.11 18cs
malena100 - @ 09.11
Macadamia 3cs
watpliwosci3 - @ 14.11 5cs
mikaaa - @ 15-16.11 2cs
Phoebe - 2cs
Andzia15
6cs
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, Lothien, madziakowalik, ann_art, Nuuuśka, Sandra_best, black_tea, centka80, labell, Dominikak86, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, benfica, hania$, doska1, poziomk@, malponea

Gratuluję II kreseczek i zdrówka dla Was dziewczyny!!!!!
Cyntia Mocno trzymam &&& żeby okazało się że to nic złego!!!! :*
 
Witam, produkcja idzie strasznie szybko tu:)

Cyntia kobietko wierze ze bedzie dobrze!!! trzymam mocno kciuki!!!!!!

mamaTomeczka niestety ja kupilam koldre 200x220 z nadzieja ze przekonam meza na spanie ze mna a tu du...pa;p a po slubie jestesmy dopiero 2 miesiacye hehehe!!!!!! nie lubi i tyle w sumie mi cieplej jak spie sama bo on zgarnia do siebie a potem w nocy sie mecze;/;p

A ja po malu sie zblizam do owulacji niby dzieki obliczenia ovufriend mam miec od poniedzialku, juz diody na twarzy mam...wogole jakis dziwny sluz mam moze przez te tabletki..taki jakis pomaranczowy hehe;p
 
Witam się z Wami ! Nie mam jak zaglądać w pracy do was, w domu jestem ok 17 i nadrobic was jest niemozliwe :(:( Musialabym siedziec co najmiej godzine a nie moge bo synek mnie ciagle potrzebuje :( eh.... Wybaczcie ... Wogole denerwuje mnie opcja odpisywania na posty bo przekierowywuje mnie do nowego okna :( nie moge uzywac emotkow i nie moge zmieniac czciąki :( :( nie wiem dlaczego tak jest ! jeszcze niedawno bylo normalnie !... Pragne pogratulowac dwuch kresek dziewczyna :):) bardzo się ciesz :):):) chetnie wciągam fluidy :D:D:D:D ! Ja dzisiaj humor srednio na jeza :( eh... ta jesien i te starania mnie psychiczie rozwalaja :/... Boli mnie troche brzuch wiec pewnie czeka mnie kolejny cykl :O:O taka bezradnosc mnie ogarnia i smutek ! Najchetniej bym sie polozyla na sofie i nie wstawa z niej wogole nooooooooooooooo ! br... Sorki dziewczyny ze ja tak tylko o sobie, ze wam zgrzedze jak stara baba :O ale nie bardzo mam komu tak jeczec :( buziole dla Was :*:*:* niech was takie humory nie lapia :) duzo siły wam zycze ! Ja wzmacniam się wami :*:*:* :D
 
Przepraszam ze nie edytuje wiadomosci ale mam z tym problem... jak edytuje i daje zeby to zaakceptowalo moj komputer nie reaguje :(:(:( TESTY OWULACYJNE JAK ROBILAM MIESIAC TEMU TO WYCODZILY MI PARE DNI Z DWOMA KRESKAMI ALE TYLKO JEDNEGO DNIA WYSZLA MI TAKA NAPRAWDE CIEMNA :)
 
reklama
centka mi wlasnie przez 3 dni wychodzily 2 kreski takie same a teraz ta 2 jest ciemniejsza od kontrolnej, na testach jest narysowane ze tez to jest test pozytywny wiec juz sama nie wiem:no: a najlepsze z tego wszystkiego jest to ze Ovufriend nie wyznaczyl jeszcze owulki:zawstydzona/y:
 
Do góry