reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

lamorela głowa do góry - co za smutaski. Grunt, że próbujecie i czerpiecie z tego przyjemność. Ja odkąd miałam kiedyś bakterie to cały czas mam niepokój i czuje, że coś jest nie tak. Posiewy wychodzą dobrze, a mimo to się blokuje. Pewnie dlatego mój M czuje, że naciskam, jak tylko chce bobasa.


benfica ja to chyba nie mam zdania na ten temat, bo owszem dziecko najważniejsze, ale jednak świat zewnętrzny wygląda jak wygląda i zero tolerancji, więc później to się odbije na maluchu.
 
reklama
musiałam przełożyć wizytę, bo z takim krwawieniem i tak by mnie nie przyjęła.... ale udało się na za tydzień, więc trzymajcie kciuki, bo to coś nie tak jest... martw mnie to
 
mychunia qrcze :wściekła/y: a czwartek miał być nasz :crazy: ja mam dzisiaj leciutkie plamienie, jak w sobotę i w sumie nie wiem, czy to tylko tak sobie czy się @ rozkręci :wściekła/y: ale dziewczyny mnie namówiły i pójdę na to usg w czwartek. Ale jak już @ będzie, to na wszelki wypadek zadzwonię i zapytam czy mi zrobią :confused2:
 
Piaska przelecze jak @ dostanę - na razie biorę urosept i żurawinę. U mnie cykle krótkie, więc za 1-2 tygodnie będzie wszystko wiadomo.
Wiesz gdybym wiedziała już teraz, że w tym cyklu nic się nie dzieje to bym wzięła ten antybiotyk, ale się boję. Przytulaski były, owu też, więc nigdy nic nie wiadomo.


mychunia w takim razie za tydzień też będę &&&&&&&&&
 
Hej dziewczyny... właśnie siedzę i patrzę na test i oczom nie wierzę... termin @ mam na 21, a test pokazał mi II:szok: rano wstałam i sobie myślę, a co tam strzelę sobie jednego sikańca byłam na 100% pewna ze będzie I a tu niespodzianka:-):-):-) teraz powtórzyłam test innej firmy i znowu to samo, kreska co prawda słaba ale jest!:-D
 
reklama
Mar-chew, zeberka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja mam identyczną sytuację jak zeberka... termin @ na 18.10 a mi wyszedł bledzioch, ale boje się cieszyć. Proszę mi narazie nie gratulować, jutro zrobię powtórkę i zdam wam relację... hmmm może to przebarwienie o którym pisałam natkusi przedwczoraj to nie było przebarwienie?! Co prawda to testy z allegro za 1,40zł (dziś kupie apteczny) ale w poprzednim cyklu jak tak długo spóźniał mi się @ (3 tyg.) zrobiłam tych testów chyba z 10 i na żadnym nie było czegoś takiego. Siedzę i myślę od rana...
 
Do góry