reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Dziewczyny, ale mnie rozbawiłyście tym jedzeniem Waszych facetów :-D a z Tobą karola to chłop ma chyba codziennie jak z inną - nie wie czego się spodziewać :-D

susel ja brałam wiesiołek 3 razy dziennie po 2 tabletki :happy2: i tyle chyba było max do wzięcia na dzień :tak: jeśli @ nie pojawi się jutro, to chyba zatestuję w czwartek... choć raczej nie będzie mi dane, bo już dzisiaj ze 3 byłam pewna, że właśnie przylazła :baffled: może gdybym na teście owu zobaczyła pozytyw, to bym miała inne nastawienie, ale tak to mi się nie spieszy :dry:


A u nas jakiś tydzień-armagedon - wczoraj się zalałam wrzątkiem, a dziś w nocy zmarła babcia A. Miała 93 lata..., ale przez ostatnie 2 lata była traktowana przez część swojej rodziny jak piąte koło u wozu (z mojej perspektywy)... :zawstydzona/y: Czas na nowe życie...

malusiolka gratulacje :-D ale dziwny był ten Twój cykl - najpierw beta ciążowa, teraz lekarz mówi, że nie było ciąży... nie rozumiem... ale oby jego słowa co do grudnia były prorocze :-D
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje Malusiolka i oczywiście kciuki dalej zaciśnięte za część dalszą ;)
Susel moje cykle zawsze były długie, najpierw do 40dni się mieściły. Potem się rozwaliło. W Poznaniu podejrzewali PCO ale nie potwierdzilo, miałam za niski estrogen, więc brałam przez rok czasu estrofem forte + duphaston i było ok. Później brałam anty no wiecie, młodość, porywy serca:zawstydzona/y: i jak odstawiłam anty znów się rozwaliło. A teraz znalazłam dobrego gina, który mam nadzieję poprowadzi moją ciążę kiedyś ;-) i on stwierdził, że hormony są ok, że z takimi wynikami powinnam zajść w ciąże, tylko ta tarczyca. Zobaczymy jak się sprawy dalej potoczą.
A Ty Suseł no poważna sprawa z tym wyjazdem, a czym się zajmujesz?
 
nie no rozumiem, ale zawsze trzeba spojrzeć z perspektywy osób, które nie mają jeszcze dziecka a baaardzo by chciały
Mi się z kolei marzy 2 córcia... choć mężusiowi synek oczywiście, ale czy to ma tak naprawdę znaczenia
 
Aaaa i zakupiłam dziś na allegro zioła o. Sroki :tak: pewnie będą w czwartek :tak: w życiu bym nie pomyślała, że będę czary-mary odprawiała, żeby w ciążę zajść :szok:
 
susel przestałam na to liczyć (już 3 dzień mierzę temperaturę z nadzieją, że skoczy).
Malusiolka nie martw się, niedługo zafasolkujesz, a na wizycie w grudniu będziesz już słuchać serduszka.
 
Malusiolka - Po pierwsze wielkie gratulacje!!
a co do gina to on liczy ten cykl od tego ostatniego krwawienia? A co powiedział na wynik stężenia bety? Który masz dzień cyklu? Robił USG? Ja już parę razy trafiłam na informację, że u każdej zdrowej kobiety co jakiś czas może zdarzyć się cykl bezowulacyjny (np pod wpływem stresu albo tak sobie), więc tym się nie przejmuj. Nie licząc tego cyklu ilodniowe miewałaś cykle?
 
reklama
Cześć dziewczyny..

Błagam dobijcie mnie..

padam na mordkę.. w pracy kupa roboty, dzisiaj wróciłam do domu i jeszcze pracowałam (obrabiałam dokumenty) :sorry2:
Do tego testy owulkowe nie wychodzą, przestałam je już robić a temperatura skacze jak chce.. jestem zła i tyle :-( do dupy..

Pocieszam się tym, że mam przedłużoną umowę a to oznacza, że możemy starać się bez problemu :-)

Malusiolka gratuluję zdanego egzaminu :* cyklem bez owu się nie przejmuj.. każda kobieta w ciągu roku ma prawo mieć taki ale to nie znaczy, że masz taki każdy :* będzie dobrze! Masz dwóch Maluszków a to znaczy, że masz wysoki poziom płodności :tak:

Benfica powodzenia w czary mary ;-) &&&&&&&&&&&

Asica
strasznie długie te twoje cykle.. moim zdaniem lekarz powinien coś z tym zrobić

Susel ja z wiesiołkiem nie pomogę.. z pracą hmm ciężka sprawa bo rzeczywiście jak zajdziesz w ciążę to dupa blada :shocked2: ale też ciężko zrezygnować w razie czego.. chyba musisz to na spokojnie przemyśleć :*

Lamorela może brzuch wzdęty coś oznacza? ;-) czy ja dostanę zaproszenie do grupy? No chyba że mnie nie chcecie :-p

Dziewczyny trzyma za wszystkie &&&&&&&&&&&&&&&! :***
 
Do góry