reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Witajcie! melduję, że dziś 41dc i @ nie ma... piersi bolą coraz mniej, ale za to plecy dają o sobie znać, jakbym ciężary jakieś dźwigała i zakwasy miała. dziś kupiłam test ale zrobię dopiero jutro bo dziś w pracy mnóstwo wypiłam (w sensie herbaty soku itp. ;-)) tak więc jutro sądny dzień, ale nie nakręcam się, a kupiłam u mnie w aptece test z takiej aptekowej firmy APTEO i kosztował 7,50zł!:szok: chyba najtańszy z tych dostępnych w drogeriach i aptekach.
 
reklama
mój mąż znów ma przeciwnie, nastoję się przy garach, naszykuje, dam mu i stoi, stoi, stoi, a ja tylko gadam, jedz, no jesz czy nie ? :wściekła/y: a on zaczyna jeść jak już wszystko jest zimne, jezu jak mnie to wkurza :wściekła/y:

jak jemy razem to ja zdążę zjeść a on nadal coś innego robi, ostatnio stwierdziłam, że po co mam np grzać zupę skoro on i tak je zimne więc ostatnio mężulek dostał zupkę prosto z lodówki :-p

od tej pory już szybciej się zabiera za jedzenie :-D
 
karola - dobre z tą zupą z lodówki :tak:

mamaTomeczka - tchórze z nich, co? Ale prawda taka, że każdemu może się zdarzyć. ;-)


Co do testów owulacyjnych: w zeszłym robiłam roku kupione w drogerii te z domowego laboratorium i wykazały pik LH. Do tych z allegro podchodziłam sceptycznie, tym bardziej, że długo wychodziły negatywne, ale w końcu wskazały pik LH, co później potwierdził wzrost temperatury. Taniochy zadziałały, więc jeśli będzie jeszcze konieczność, to kupie je znowu :happy2:

Co do testów ogólnie nie są potwierdzeniem wystąpienia owulacji na 100%, ale wskażą, tzw wzrost poziomu LH, który może świadczyć, że w ciągu 24-36 godzin może wystąpić owulacja - może. A to jest bardzo pomocne dla par, które się nie przytulają za często.
 
reklama
Do góry