reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Witam wszystkie staraczki. Ja zabieram się za starania. W lipcu nam się udało, ale niestety nie utrzymałam. Potem jakaś infekcja się przyplątała, więc trzeba było trochę poczekać. Czekam na wynik posiewu i jak wszystko będzie ok, to zaczynamy.
 
reklama
dziś z roboty musi mnie odebrać teściu, bo mąż zabuczał na wyjeździe służbowym... dobrze, że już koniec dniówki, bo mi się to jakoś dziś ciągnęło strasznie... :baffled:
witam nowe staraczki :-)
 
kontra - długo i niedługo - od marca, ale wtedy na luzie - a od lipca sprawdzam owu testami i jakoś tak już się nakręcam bardziej... ale u mnie inny temat - raz wiek, dwa że jajeczka nieraz nie pękają, trzy że jeden z lekarzy nastraszył mnie endometriozą...
 
Benfica doskonale Cię rozumiem... Ja mam to samo :) tak bardzo chciałabym już wiedzieć eh ale z testowaniem poczekam...

Fox w takami razie trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i żeby Wam się udało jak najszybciej :)
 
mi za to dwa razy w tym miesiacu wyszedl test owulacyjny pozytywny ..
pierwszy raz w 9 dniu cyklu i wtedy mialam przezroczysty rozciagliwy sluz i podwyzszone libido .. ale temperatura wariowala .
i wczoraj w 18 dniu cyklu przy bialym nierozciagliwym sluzie :/ ale teraz temperatura poszla w gore od przedwczoraj z 36.1 na 36.4 ..

co o tym myslicie? ja juz powoli mam dosyc tego eh ..
 
karola1986-21 – to Twój mąż naprawdę wyjątkowo zdrowy, tylko pozazdrościć takich wyników :-)
CRP robiłam chyba na 5 dni przed zabiegiem, bo musi być bardzo świeże. No i Przytulanki sobie odpuściłam do zabiegu, bo nie chciałam ewentualnej ciąży, bo to dość inwazyjny zabieg. A po byłam jednak trochę obolała i troszkę krwawiłam, więc też nie miałam zbytniej ochoty na przytulanki.

Dziewczyny, jak mi w tym miesiącu mega szybko owulacja wystąpiła, bo już tak w 10-tym dniu była najprawdopodobniej, to po jakim czasie powinnam spodziewać się ewentualnej @?
 
Piaska - faza lutealna (czyli od owulacji do miesiączki) trwa od 10 do 16 dni. Na ogół długość fazy lutealnej jest stały u danej kobiety. U mnie np. trwa zawsze 12-13 dni.
 
reklama
Do góry