reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Amaliee- myśle, że ten kalendarz jest przydatny dla osób o regularnych cyklach. Moje cykle po odstawieniu pigułek szaleją więc ten kalendarz się nie sprawdza. Od tego cyklu używam ovufriend i mierzę tempkę żeby wiedzieć na czym stoję i jak na razie jestem zadowolona. Wyczytałam gdzieś, że jest zasada określania dni płodnych w nieregularnych cyklach polegająca na tym, że od najkrótszego cyklu odejmujesz 20dni a od najdłuższego 11 i to jest przedział dni płodnych.
 
reklama
Witam,

U mnie już po wizycie dzisiejszej. Jestem przygnębiona
unhappy.gif


Dostałam leki na mdłości i jak ręką odjął.. tyle dobrze...

Najpierw USG piersi - wyszedł mi jakiś guzek, prawdopodobnie gruczołowy/tłuszczowy. Niegroźne ponoć, nie zalecili biopsji (a świetny lekarz to robił) tylko kontrole po zakończeniu laktacji. Ale ja głupia martwie się cholernie - niedawno pisałam wam o mojej babci... więc ginka dała mi skierowanie na biopsje, co by się nie martwić. Sama też stwierdziła, ze to jakaś zmiana fizjologiczna... Nie moge przestać o tym myśleć..
unhappy.gif

Zaraz się umówie na to kłucie i chce znać wynik, bo stres co nie miara.

Później wizyta i USG.. Kruszynka śliczna, tętno 180
biggrin.gif
, reszta badań super, krwiaka nie ma, macica piekna...


Dostałam też skierowanie na prenatalne, tak ot
yes2.gif
i właściwie byłabym zadowolona, gdyby nie te USG piersi
unhappy.gif
sądzicie, że przesadzam?
 
Do góry