reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
a mi się płakać chce... pobiegłam do lekarza, z nadzieją na USG - on mnie tylko zbadał i postraszył zrostami jajników z macicą i takimi tam, po CC - ponoć mam jakąś plamkę wskazującą na endometrozę (nikt wcześniej przez kilka lat nic nie widział) - że to może dawać takie objawy jak moje (ból jajnika, ciągnięcie, ból przy badaniu oraz niepłodność) i że się trudno, albo wogóle nie leczy, zdiagnozować też ciężko - więc po prostu zajefajnie... :-(

dał Dupka na stymulowanie, ale od 16 d.c. i powiedział papa - a ja mam przecież 20-22 d.c zrobić progesteron i prolaktynę, więc ten Dupek chyba zupełnie bez sensu

a mnie nadal rwie jajnik, nastrój na minusie i się zapowiada fajny weekend...
 
Cześć kobietki,

Właśnie z grubsza ogarnęłam się w pracy, więc korzystam z chwili. Nie nadrobię teraz wszystkiego, tylko ostatnie strony (więcej wieczorem)

Ja wczoraj nie wytrzymałam i zatestowałam. Test negatywny. Ty był 25 dc i 9 dpo. W niedzielę powtórzę test (tj. 28dc i 12dpo) chociaż już się nie nastawiam pozytywnie. Z drugiej strony po artykule Cyntii wiem, że teraz trzeba zupełnie inaczej podejść do sprawy poczęcia. Skoro skok tempki i test owu nie wyznacza nawet średnio dokładnie owulacji, w następnym cyklu nie mierzę teperatury, nie robię testów, tylko będziemy kochać się co drugi dzień. I tyle.... Mam w tej chwili bardzo dużo śluzu kremowego (normalnie mnie zalewa) bardzo, baaaardzo bolą mnie piersi (biegam w dwóch stanikach, bo chyba bym zwariowała) i niesamowitego powera do pracy - wciąż coś porządkuję, myję i mam ochotę na wielkie porządki :baffled:

Co do mężów i spraw rodzinnych - my na początku też musieliśmy się dotrzeć, a łatwo nie było, mój świeżutki mąż był już dość "starym kawalerem" miał 35 lat i na początku fochy - że mu kazałam "kawalerskie życie do kartona spakować i wynieść do piwnicy" , ale na szczęscie po ślubie zamieszkaliśmy u mojej teściowej i mieliśmy wspólnego wroga ( mój mąż był bardzo obiektywny i zawsze trzymaliśmy się razem) i to pomogło nam się dogadać. Odkąd mieszkamy razem, jest świetnie, ale podstawą jest rozmowa. Facetowi trzeba jasno mówić czego się oczekuje...np. ja nigdy nie mówię - mógłbyś posprzątać... tylko - Kochanie chciałabym abyś dziś odkurzył/wyprał/ umył samochód itp...


Kobietka22 - spokojnie, na pewno uda Ci się zostać świetną mamą. Najważniejsze, że wyszliście z tego obronną ręką, teraz już będzie tylko lepiej. Jesteś ZUCH DZIEWUCHA :-)

Lamorela - porozmawiajcie, jesteście na początku długiej drogi, wiadomo, że musicie ustalić pewne sprawy. Trzymam kciuki za Was oboje &&&&&&&&&&

Cyntia85 - Przykro mi z powodu @. Mój Małż od miesiąca łyka kwas i właśnie ADROVIT - mam nadzieję, że poprawią jakość nasienia, ja piję ziółka i łykam wiesiołek (do owu) lub tran rybi (po owu) i oczywiście kwas...

Joaro - powodzenia życzę, na pewno Ci się uda, jak chciałabyś pogadać o chudnięciu itp to zapraszam na priv ( ja schudłam 23 kg)

mamaTomeczka - trzymaj się Kochana. Ja też przytulam do mojego 75C.... a kawał- :-D:-D:-D:-D:-D
 
tekla, ale to nie ważne, że 10 dni temu. Możliwe, że owulacja się przesunęła i to znacznie daleko i dlatego testy nie wychodzą. Pójdź w poniedziałek na tą betkę i tam powinno wykazać :)
 
a mi się płakać chce... pobiegłam do lekarza, z nadzieją na USG - on mnie tylko zbadał i postraszył zrostami jajników z macicą i takimi tam, po CC - ponoć mam jakąś plamkę wskazującą na endometrozę (nikt wcześniej przez kilka lat nic nie widział) - że to może dawać takie objawy jak moje (ból jajnika, ciągnięcie, ból przy badaniu oraz niepłodność) i że się trudno, albo wogóle nie leczy, zdiagnozować też ciężko - więc po prostu zajefajnie... :-(

dał Dupka na stymulowanie, ale od 16 d.c. i powiedział papa - a ja mam przecież 20-22 d.c zrobić progesteron i prolaktynę, więc ten Dupek chyba zupełnie bez sensu

a mnie nadal rwie jajnik, na minusie i się zapowiada fajny weekend...

Co za debil. Sorry, zmień lekarza! On ma oczy na palcach? Nie można zdiagnozować endometriozy w taki sposób! Koleżanka ma ogniska endometriozy zdiagnozowane laparoskopowo przy okazji usuwania torbieli i zeszła w ciążę w 1 cyklu.
Koniecznie idź na konsultację do lepszego lekarza. Tego barana omijaj szerokim łukiem. On zlecił duphaston, wiedząc, ze masz badać hormony? Idź z wynikami już do kogoś innego..
 
Cyntia85 - tak zrobię - zapisałam się jeszcze na USG w następnym tygodniu, będzie niedaleko do owulacji (zobaczymy czy jakiś pęcherzyk wogóle rośnie i ew. w którym jajniku), a później zrobię na spokojnie hormony i pójdę do zaufanego lekarza...
pocieszający fakt, że Twoja kumpela zaskoczyła, mimo endometriozy :) choć ja już mam kilka cykli bezowocnych za sobą, no i wiek robi swoje... ale masz rację - uszy do góry, będę dobrej myśli i może się uda w tym cyklu - a jak nie, to pójdę na laparoskopię faktycznie...
 
Hej dziewczyny
przepraszam, że się nieodzywałam mam kilka dni wolnego i siedzena działce tam brak internetu (na szczęśćie)
nasze starania chwilowo zawieszamy. Nie wiem na jak długo. Musze zimienić pracę, podreperować zdrowię bo inaczej nie dam rady. Trzymajcie się ciepło, będę do Was zaglądać i oczywiście trzymam &&&&&&&&&&& za wszystkie.
 
Czy wam też coś dziś nie działa forum? Zamiast strony wyskakuje mi, że błąd. Kupiłam dziś parę rzeczy w Douglasie i teraz chciałam się wykąpać, ale woda pomarańczowa.:baffled:
 
reklama
Malusiolka wiem, wiem że owu mogła się przesunąć, tylko biedroneczka pisała, żebym poczekała z betą do terminu @, więc odpisałam, że już dawno po terminie.

Napisałam do gina, ale znając moje szczęście to dziś lub jutro @ przylezie.
 
Do góry