reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Poziomk@ - Kochana! Co Ty mówisz!?!?!?!?!?!?!?!?!!? Nie wierze.................
Strasznie mi przykro :-:)-:)-:)-(
Razem miałyśmy być na Majówkach.. Ale dlaczego....
 
reklama
karola ja ci nie nakopię, bo zrobiłabym podobnie, więc nie nakręcam cię:-) po co z nią pisze, znajomych nie ma, dobra już siedzę cicho, bo ja bym już była bliska zabójstwa.
 
Poziomka wrzesień jest Twój mocno w to wierzę i przytulam
karola1986-21 rozumiem Twoje obawy, też byłaby bym zazdrosna o męża, może właśnie dobrze to to pokazujesz ciągle CI na nim zależy. A faceci cóż wzrokowcy...ja zawsze mówię "popatrz sobie ale jedz w domu" może pogadaj z Martyną, zajdź ją gdzieś w ciemnej ulicy :p eh mogę Ci pomóc ;) Mąż powinien zrozumieć Twoje obawy....dużo została jej tych jazd?
 
Poziomk@ Bardzo, bardzo mi przykro, jesteśmy z Tobą!!!!

karola Wcale sie nie dziwie bo ja pewnie tez bym tak zareagowała, albo może nawet i gorzej, mimo, ze moj maz nigdy nie dal mi powodow do zazdrosci, ale jakbym dowiedziala sie o jakis smsach to pewnie by mnie ponioslo.


Ok, lece ogarnac chatke, przyszykowac obiad i po mała do przedszkola. Wieczorem idziemy do znajomych a jutro badz w niedziele jedziemy do parku rozrywki zeby sie troche rozerwac:-)
Udanego weekendu:tak::tak:
 
Poziomka przytulam mocno :-(

karola jeśli chcesz możesz się wyżalić, mi kiedyś moja babcia powiedziała tak "pies a chłop to jedną drogą chodzą" więc ja swojemu J z góry zaznaczyłam, że nie ma przyjaźni między kobietą a mężczyzną i koniec, a jakbym sms zobaczyła od jakiejś baby to chyba bym w szał wpadła :angry: ja to jestem taka zazdrośnica, że dziwię się, że mój małż jest jeszcze moim małżem :-D a tak poważnie to małżeństwo mojej siostry się tak dziwnie rozpadło przez wielką przyjaźń i teraz podchodzę do wszystkiego z dystansem.

Straciatella no no bliźniaki :shocked2: mnie też by chyba rozerwało... :-D
 
Witam
Ja budziłam się juz po 9 ale zasnęłąm dalej. Chyba po odłożeniu tabletek mam skutki dziwnie mi w głowie muszę się dostać do lekarki czy jakoś nie odstawiać powoli. Wyniki bety bede miala popołudniu, ale nie mam możliwości zrobienia w sobotę nie ma u mnie czynnych laboratoriów :(
centka baw się dobrze :)

Madzia&Lena twarda jesteś, że czekasz test juz chyba by wyszedł :)

Straciatella najlepszego dla mężą...ja nie mam jezcze pomysłu co do jego urodzin :)czekam aż wróci z pracy
Nio to duża ta twoja betka :) a moze zybciej miałaś owu?

Piaska a to jest jakaś firma czy coś? to laboratorium

Kropka witaj :)

Zazdroszczę,że tak szybko macie wyniki betki :(

POziomka trzymaj sie kochana współczuje :(

malinaa kciuki za wizyte...

karola nie dziwie sie oj ja bym rzucila w nim telefonem bankowo :wściekła/y:

Nie wiem czemu, ale za mną chodzi dziwne przeczucie, że co może być nie tak :(A wiem, że nic nie zmienie.:-(
 
Dziewczyny, właśnie mi ginka na innym forum odpisała. Napisałam, że to dziwne, że mi wzrósł poziom AMH i co ona na to. Odpisała, że do trzech razy sztuka i raczej się pomylili.
No super...
Już nie będę tego badania powtarzać, mam to gdzieś. Widać nie jest do końca jednak wiarygodne.
 
Karola, ja Ciebie rozumiem, niestety nie doradzę bo we mnie od razu złość rośnie i po takim czymś bym mu pier****a, musisz wyjaśnić sobie z nim tą sprawe i zadać te pytania co nam, no bo jeżeli nie da esek do przeczytania to Ty wtedy wyobrażasz sobie jeszcze więcej, a laske najchętniej za kudły i utopić hah. Chce nadrobić ciałem i głupotą bo inteligencji to ona nie ma i nie wie że za cudze się nie bierze... Szmatławiec z niej... Ale sie wnerwiłam... No nie. Tak być nie może wyjaśnij to jak najszybciej. Trzymam kciuki oby było już ok &&&
 
karola to w końcu pokazał Ci te smsy czy nie? Ja jakbym widziała, że mój J coś tam drukuje na telefonie i nie chce mi pokazać to chyba byłaby wojna między nami. A ta laska...:szok: bezczelna. Wcale się nie dziwię, że masz obawy bo ja też bym miała :wściekła/y:
 
reklama
Poziomk@ - trzymaj się kochana... czekamy na Twój powrót!

Straciatella - ja pamiętam jak mojej kumpeli tak beta przyrastała - wszyscy się śmiali, że będą bliźniaki, no i... urodziła dwóch ładnych chłopców :-p

a do mnie właśnie przyszły testy owulacyjne oraz nowy termometr :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry