reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Mikaa - super że jesteś, szukałam Cię na ovufriend ale nijak nie mogłam znaleźć. Twój wykres też daje mi nadzieję. bo taki nieregularny jest cały czas . A jeśli mogę spytać, to czy cykle miałaś regularne ? i co ile dni ?
No i przede wszystkim gratulacje ogromne :-)
 
reklama
suselku Moja kreska była dużo jaśniejsza od Twojej!
Ja przy pierwszej ciąży test zrobiłam rano i wyszedł bledzioch ale nic a nic nie powiedziałam mężowi i pojechałam na uczelnie (bo akurat miałam zajęcia) i po zajęciach pojechałam do galerii po testy i tam je powtórzyłam i wyszły grube krechy i od razu kupiłam buciki i pojechałam do męża z bucikami i testami i tak mu powiedziałam. Natomiast dziś jechałam z Zuzką do moich rodziców i wyjechałam specjalnie wcześniej, żeby zahaczyć o diagnostykę (były akurat miłe panie, które zajęły się zuzią w trakcie pobrania badania) no i śledziłam na necie przez cały dzień czy są już wyniki, a jak wieczorem zobaczyłam, że jest pozytywna beta (będąc już u siebie) to tak już kiedyś myślałam o tym napisie na brzuchu i tak też zrobiłam ;)
A jeśli masz skarpetki to niespodzianka będzie super! :) Powodzenia :)
julia W takim stanie płakać wolno do woli, ale najlepiej ze szczęścia i wzruszenia a nie negatywnych emocji :) I dziękuję za zaproszenie, już tam napisałam do Was ;)

edit: Wanda Moje cykle nie regularne były teraz bo w grudniu 2012 urodziłam córeczkę i karmiłam piersią i te pierwsze okresy teraz miałam nie regularne (tzn od 29-36 dni). Temp zaczełam mierzyć dopiero w poprzednim cyklu, no i myślę że testy owu też pomogły :) To był dopiero mój 4-5 cykl odkąd urodziłam córcie. Okres dostałam dopiero po odstawieniu jej od piersi.
 
Ostatnia edycja:
Mikaa - kreatywna jesteś ;-)
Kiedyś gdzieś na fb widziałam taką fotkę, gdzie stała mama, za nią był znak + później tata z dwójką dzieciaczków i za nimi = 5
Też fajny sposób na powiedzenie rodzinie - chociaż ja bym chyba na fb nie wystawiła takiej informacji ;-)

Dzięki za odpowiedź. No to pięknie, że się tak szybciutko udało... Spokojnej ciąży życzę. I jaka różnica, jedno dziecko zimowe, jedno letnie - będziesz miała porównanie ;-)
 
Wandziu licze po ciuchu za chwile do Nas dolaczysz:) bedzie razniej tak znanej grupie:)

Co do lipcowek 2014 forum to ciezko sie przebic jak jest 40 piszacych mam;-)
 
witam porannie :-D

dobrze, że budzę się w nocy na siku, bo byśmy dzisiaj śniadania nie jedli :tak: bo mrożę chleb (po 6 kromek, akurat na 2 osoby na śniadanie po kromce i do pracy po 2), a zapomniałam wieczorem wyjąć :tak:


julia wybacz, ale póki nie będę miała pewności, że ciąża nie jest tam gdzie powinna nie dołączę do grupy....

co do objawów to mam pierwsz3: od 3 dni nie mam w ogóle apetytu rano :tak: a wczoraj jak zjadłam jabłko to mi było przez moment niedobrze :szok: i spać mi się zaczyna chcieć ciągle :-D

a i mam się nie przejmować plamieniami, bo mogą być... mam torbiel zaś :eek:

susel na teście widać krechę, więc jest duże prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży czego Ci życzę;*

mikaaa gratulacje :tak:

życzę owocnych testów i udanego dnia :-D

dobrze, że już piątek :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie z rana,

Susel, druga kreska jest wyraźnie widoczna :-) ależ się cieszę, poinformowałaś już męża?
Ja dostałam jakiejś dziwnej wysypki na kolanach i stopach. Bałam się, że to połpasiec ale całe szczęście nie. Na tle alergicznym, lekarz przepisał mi maść ze sterydami, trochę boję się jej używać, w pon na wizycie u gin spytam czy mogę.
Milego dnia kobietki
 
Witajcie.

Mychunia - ja tam nie wiem czy u mnie chęć spania byłaby objawem, jeśli tak, to byłabym w ciąży non stop od kilku lat,a już w szczególności jesienią i zimą :-D
Ale jeśli u Ciebie jest to widoczna zmiana to chyba dobrze.

Ja dziś mam znowu lekki spadek temperatury, kurczę, jakiś dziwny mam ten wykres...
 
reklama
Do góry