reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Susel, ja też z dnia na dzień miałam bledziochy, widoczne sciemnienie było widać po 2-3 dniach więc głowa do góry. Też miałam testy z allegro za 1,40 zł :D apteczne wychodziły tak samo jak allegrowe

Wanda cóż za zmiana image avatarkowego :cool2: ładnie, ładnie :) ja chipsy lubię, ale jem może 2 razy do roku... a orzeszki solone mmmm ale też rzadko zajadam
 
ech, wstałam dopiero...

Tekla - a tak, stwierdziłam że zmienię na nowe zdjęcie. A to właśnie ze wschodu słońca w górach, co teraz byłam. Orzeszki są strasznie tuczące. Odkąd zaczęłam pracę w tej firmie, przytyłam 7 kg. Ale do tego właśnie byłam po 30-stce, pracę mam o wiele mniej stresującą niż poprzednią, zaczęłam wtedy brać tabletki anty - więc wiele z tych czynników mogło mieć wpływ na zmianę wagi... hehe

Ok, trzeba dpsko z łóżka ruszyć, bo niedługo do szkoły po córcię jadę...
 
Nikitka ja w tym cyklu zaczęłam brać duphaston, więc niebawem dam Ci znać czy udało się w tym cyklu zajść w ciąże. Co do wskazań to ja mam problem z utrzymaniem ciąży - też szybko zaszłam, ale poroniłam. Teraz mi lekarka przepisała duphaston i kazała brać od 16 dc.
 
Dziewczyny, dzisiaj na 13:50 zapisałam Roksankę do lekarza. Bidulka wczoraj od południa, aż do tej pory gorączkuje ;/ Niby na trochę w nocy przeszło po czopku, ale po 2h znowu zaczęło się. Mała ma ponad 39 stopni ;/ Biedna męczy się :( Mało mi je i nie wiem co mam robić. Siostra powiedziała, że na zęby dzieciak tak nie gorączkuje (nie wiem, czy to prawda), a może to jelitówka znowu? Tydzień temu gorączkowała i miała biegunkę, a teraz znowu gorączkuje (ale nie ma biegunki) ;/ Idzie się załamać. Zastanawiam się nad zmiana daty egzaminu. We wtorek mam egzamin i szczepienie i jak dalej pójdzie, to nawet szczepienia nie będzie;/

Kinia, współczuje Tobie <przytul> :* Zdrówka Kochana :*

suselku, widać, widać Kochana :* Zrób betkę i ja Ciebie wtedy przerzucę do lipcówek :* &&&&&& za wysoką betę :*

Nikitka, ja teraz mało piszę, ale jak dziewczynki zdrowe, mąż zdrowy, to jakoś daje radę dużo pisać :D Moje córki są bardzo ruchliwe + sprzątanie+ gotowanie i jak trzeba pranie + do tego forum i jest git :D Na wszystko znajdę czas :p

Wandziu, ładnie wyglądasz na tym awatarku :):*
 
mikaaa, gratuluję Kochana :*

Starających się:30
IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903,Kinia1,Andzia15,wiikki,mychunia,mikaaa
Czekamy na potwierdz.:
Piaska - @ 21.10 2
6
joaro - @ 28.10
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

ookatkaoo1993 - @ 10.11
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
kasiula222 - @ 13.11
watpliwosci3 - @ 14.11 5
Listopad

waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
agamemnon - @ 22.11

Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Amaliee - @ 25.11
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$,
 
reklama
Do góry