reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

hej laski:-)

sylwia- to ja ci życze jak najszybszego rozwiązania...niech sie coś zacznie dziać....już....i informuj na bieżąco jak by to moje zaklinanie cos pomogło:tak: będzie dobrze zdrówka życze....bądź dzielna

tysia- hej :-) no niekoniecznie teraz ale myśle że juz w krótce.....ja nie w temacie. a ty sie już starasz? i widzę że masz prawie 3 latka....czy 3 latkę? i zainteresowała mnie ta dieta na szybkie chudnięcie.....zapodaj na pw jak możesz...oj ja mam z czego lecieć :zawstydzona/y::szok:

kobietka-a no mam sentymenta do tego wątku.....wracam tu jak do nie wiem...rodzinnego domu haha
 
reklama
Mam ta dietę wydrukowaną i za Chiny nie mogę znaleźć wersji elektronicznej. Odpale jutro albo w niedziele skaner i wrzuce. Słowo harcerza ;)

Diablica - mam córeczkę, w maju konczy 3 lata i chcemy drugie dziecko ;) najlepiej chłopaka, ale jak bedzie dziewczyna tragedii nie będzie. I tak planujemy trójkę wiec bedzie jeszcze jedna szansa na chlopaka.
Ty to nawet niedaleko mnie mieszkasz - marne 150 km ;)
 
Diablica napewno poinformuje jak bedzie sie cos dzialo dzis mam 2 dni po terminie i nadal nic jak sie nie zacznie dziac to w srode ide do szpitala ale jak bym sie nioe odzywala od srody to bedziecie musialy poczekac bo nie mam neta w telefonie bo bb mi nie chodzi wiec jak cos to dam znac jak wroce :)
 
hej laski :)

sylwia ja wchodze tu z myślą ze juz urodziłaś a tu nic :D coś sie Twojej dzidzi nie spieszy na te mrozy i ma racje haha;) ale zycze szybkiego porodu i zeby wszystko było ok ;)

witaj diablica my sie nie znamy, mam nadzieje ze poznamy :)
kobietka dzięki, ja czekam do poniedziałku z ta nadzieja ze cos juz bedzie, stres mam ogromny ;)

pozdrawiam wszystkie i miłej soboty :)
 
no widzisz kochana nadal 2w1 ;p ale moje dzieci sa uparte jedno jak i drugie juz pokazalo swoj charakterek ;p
a za ciebie trzymam kciuki ja jak nie urodze to w pon tez ide na usg
 
Hej dziewczynki juz tu kiedyś byłam ale zniknęłam na troszkę bo dałam sobie spokój ze staraniami 4 stycznia miałam @ i od 3 dni mam lekkie bardzo lekkie plamienie takie niteczki krwi czy to możliwe aby sie udało i właśnie sie zagnieżdżało dzieciątko do miesiączki jeszcze trochę czasu i nie wiem co mam mysleć
 
haloł kobity....

co to ja miałam napisać....a wiem

cóż za piękny i słoneczny dzień dziś prawda? jaka ja jestem szczęsliwa.....och...gdyby nie ten mróz to mogłabym sie poopalać haha

olunia- po pierwsze...cześć....po drugie jest to wysoce prawdopodobne ze dochodzi do zagnieżdżania tylko wspomnij mi tu prosze który to dzień cyklu i kiedy była prawdopodobna owulacja...wtedy coś wiecej bede mogła ci powiedzieć....

sylwia- kciuki zaciśnięte i czekamy na niusy

tysia- o prosze....to gdzie ty pomieszkujesz że taka skromna ilość km nas dzieli??? to by było tak 4 lata różnicy między bąblami twoimi no nie? ale powiedz to wy sie staracie już o teraz czy jeszcze czekacie???bo nie wiem czy wyjmować pompony z szafy i już ci kibicować czy jeszcze mogą troszke poczekać;-)....a moze zaczniemy sie starać w tym samym terminie...o to by było szaleństwo;-)....ja tak planuje zacząć..hm sie rozmnażać w kwietniu ale u nas to zawsze długo trwa wiec to taki przedbieg można powiedzieć


carloska- jak najbardziej....miło cię poznać....i widzę że 2 miesiąc już sie zaczyna....jakieś dolegliwości? bo pewnie nie doczytałam
 
Ostatnia edycja:
reklama
diablica, suwaczek mam zły bo tydz temu sie okazało ze ciaza jest 2 tyg młodsza i narazie nic nie bylo widac tylko pęcherzyk i ciałko żółte wiec to bedzie teraz 6 tydz, i w pon ide drugi raz i sie stresuje czy wszystko bedzie ok! co do dolegliwosci to cyce mnie bolą mega! i troche mi niedobrze i jestem caly czas glodna;d

olunia ja nie mialam zadnego plamienia, krwawienia i nie mam do dzis ale to chyba dobrze nie? dziewczyny?
 
Do góry