reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Niemartwsie- no byle do wiosny potem już zleci :)
a ja zmieniłam lekarza endokrynologa , na ginko- endokrynologa i jestem mega zadowolona wszystko mi wytłumaczył jak to będzie z ciążą ,że dostosujemy leki do mojego stanu , że mam się nie bać bo wszystko będzie ok i ,że mam się pokazać u niego na cytologii stwierdziłam ,że skoro to endkorynolog ginekolog to będę do niego chodziła jako do endo i jako do ginka bardzo miły do tego i otwarty takiego lekarza szukałam.
 
hej laski, dzieki za pamięć:) mi juz sie poprawiło ale niestety gardło mnie rozbolało, i rodzinny dał mi antybiotyk, bałam sie brac ale skonsultowałam przez tel z ginem ze moge brac bez obaw, mam nadzieje ze szybko mi przejdzie bo przez to wogole nie moge spac w nocy ;/ w pon nareszcie na wizyte ale boje sie czy aby wszystko jest ok ;/

a jak tam U Was? Jakies plany weekendowe? :)
 
Kobietka - endo-gin to świetna sprawa! Nie musisz płacić oddzielnie za jednego i drugiego, wszystko załatwiasz na jednej wizycie! Same plusy!
Też bym chętnie takiego poszukała, ale nie chciałabym rezygnować ze swojego gina, bo jest dobry i nie płacę za wizyty (mam abonament medyczny wykupiony przez firmę, w której pracuje mąż). Mam też wspaniałego endo, do którego mam ogromne zaufanie i leczę się u niego już od lat.
Na co chorujesz, jeśli mogę spytać?

Carloska - najważniejsze, że już nie gorączkujesz i czujesz się lepiej! Antybiotyk szybko pomoże i będzie git :)
O wizytę się nie martw, na pewno jest wszystko dobrze! Zobaczysz śliczne dzidzi i pięknie bijące serducho :D

Planów na weekend nie mam, mąż z teściem i wujkiem montują drzwi w mieszkaniu i przygotowują kuchnię na meble. Tak więc zobaczę się z nim w przyszłym tygodniu dopiero. No ale nie jest źle, już dziś śmigaliśmy z synkiem po śniegu :) Teraz śpi, ale jak wstanie i zje, to znów idziemy :D
 
ja leze w łozku dostalam zwolnenie do konca nast tyg, ale oczywiscie tyle nie wytrzymam, musze juz wstac bo bałagan sie zrobił mój sobie nic nie ugotuje wiec kupuje nr wczoraj kupil mi 3 placki ziemniaczane za 7 zł :D niezle i to jeszcze robione chyba z paczki jednego zjadłam bo były obrzydliwe ;D moj to pojechal do mieszkania sprzatac bo podobno bałaganu narobili przy płytkach bo wszystko mieszali juz w pomalowanym pokoju i pochlapali sciany i lodowka brudna bo tam stoi ;/
fajnie masz :) wesoło Ci tam z synkiem to najwazniejsze, ja siedze z kotem tylko ;)
 
Boszzz...no to co z nich za fachowcy! Teraz powinni Wam za darmo tą ścianę odmalować i wyczyścić lodówkę! :wściekła/y:

hehe, ja też miała w ciąży smaka na placki ziemniaczane :) Nawet, jak w szpitalu na początku ciąży leżałam, to mi szwagierka przynosiła :D
Teraz też mnie naszła ochota, chyba sobie zrobię!

Leż, leż i wypoczywaj :) sprzątanie nie zając ;)

No i nie jesteś sama z kotem, jest jeszcze dzidzi w brzuszku ;P
 
Ostatnia edycja:
hej laski, no widzisz niemartwsie co zrobisz, tacy fachowcy... ja dzis na wizyte na 18, modle sie zeby wszystko bylo w porzadku jejuuuu mam taki stres ;/

sylwia a Ty jak tam? Wszystko ok?
 
Carloska - i jak wizyta??????????????

JA dzis beznadziejnie się czuję. Mam nadzieję że nie rozkłada mnie żadna choroba.....
 
hej tysia,

no bylam z usg wynika ze to 5 tydz a nie 7 jak wynika z om i jest pusty pęcherzyk zdołowałam sie nic nie widać, mam przyjść za tydzien znowu na usg i wtedy zobaczymy czy cos będzie, mowila ze macica zdrowa i silna to nie wiem juz co myśleć moze rzeczywiscie za wczesnie by cokolwiek zobaczyc, byc może przesuneła mi sie owulacja po tabletkach i dlatego jest wczesna ciąża, boje sie, mam czarne myśli wiem ze pewnie panikuje ale mialam nadzieje ze dzisij sie dowiem ze wszystko ok :(
 
reklama
Dziewczyny u mnie dobrze czekamy na rozwoj sytuacji ;p
tysia oby nie chorobsko bo to cos strasznego ;/
carloska ja bylam w 7 tc na usg i wyszlo ze jestem w 5 tc mialam przesunieta owu i dlatego tez czekalam tydzien jak na szpilkach wiec licze na was :)
 
Do góry