reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Carloska, mocno przytulam i trzymam kciuki ;) Musi byc dobrze. Może rzeczywiście owu sie przesunęła.

sylwia_d - lekkiego i szybkiego porodu ;) bo to juz na dniach.


Na szczęście dzis lepiej się czuję, takze to chyba tylko tymczasowa niedyspozycja.
 
reklama
tysia dziekuje i oby lekkiego ;p
a dobrze ze juz zdrowsza jestes ja tez niedawno bylam mega chora a teraz mam tylko lekkik katarek na szczescie :)
 
och jak mnie tu dawno nie było.....

witam się. Ja jestem w sumie weteranką tego wątku ale obecnie to jak świerzynka bo prawie nikogo nie znam....

jak tam wam staranka idą co dziewczyny?
 
Witajcie
Carloska - trzymam kciuki za kolejną wizytę żeby już było wszystko pięknie widać &&&&&&&&&&&&&
Diablica- witaj miło ,że zaglądasz ja to tak z doskoku jestem tutaj.
Sylwia- szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu życzę:)
a ja się odchudzam dziewczyny lekarz mi zalecił schudnąć z 5 kg i robić brzuszki bo jak zajdę w ciążę to już będzie za późno na treningi i zrzucanie kg -mów więc wzięłam się za siebie na razie 1 kg mniej:)
 
Kobietka, ja mam dietę. którą stosuje się zeby szybko duzo schudnąć. Chcesz? Podobno jest zalecana na przykald osobom które przez jakims zabiegiem musza szybko schudnąć 5-10 kg.


EDIT: diablica - witaj ;) Czyzbyście rozpoczynali staranka po raz drugi?
 
Dzieki dziewczyny zobaczymy moze samo sie ruszy bo na sexik nie mam ochoty wszystko mnie boli a szczegolnie krocze ze wogole mam problem zeby sie w nocy przekrecic nic przyjemnego ;/
 
Tysia - a to nie jest jakaś drastyczna dieta ? ja stosuję dietkę taką ,że jadam pięć małych posiłków przez ten tydzień spadło 1,5 kg dziś się ważyłam i kolejne 0,5 kg poszło także działa ,ale możesz mi podesłać tę dietkę na pw byłabym wdzięczna , ja wiem z autopsji ,że jak się chce zachować wagę mniejszą to trzeba dietkę stosować taką aby nie wycieńczała organizmu i żeby można ją było stosować przez ługi czas czyli zmienić nawyki żywieniowe na dobre.
 
reklama
kobietka - ta dieta jest drastyczna o tyle że szybko i duzo sie chudnie, a potem trzeba wage utrzymac. Zrozumialam ze własnie o szybka utrate wagi ci chodzi....
W wolnej chwili jej poszukam i wkleje.
 
Do góry