reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

kazimiera jak wyjdzie ci dobry ten serniczek to poproszę o przepis i nie martw się ja też zawaliłam dziś dietę...oj!ciężko z tymi prezentami dla naszych dzieciaków moja to co chwilę chce coś innego boję się, że kupimy jej laptopa a ona powie, że kuchnie np. chciała i prezent pójdzie w kąt.
Dobrej nocki kobitki!!
 
reklama
Gosiula serniczek wyszed bardzo dobry nie chwaląc sie :cool: ja w wakacje schudlam 10 kg więc niezle mi szło ale teraz jak oponke mozna ukryć pod płaszczem więc sobie odpuscilam ;) ale muszę znów sie wziąsc za siebie Dobrej nocy wszystkim
 
Czesc dziewczyny :-)

Dawno mnie nie bylo.... wyciagam implant na dniach i przechodze na plastry bo implant mi typowo nie sluzy... na plastrach nie mialam takich problemow... i od wakacji 2013 bedziemy sie starac ;) juz sie nie moge doczekac heheh
 
Hej dziewczyny.
Jak tam u was minęły andrzejki? My z mężem w sobotę byliśmy u znajomych, a wczoraj dochodzilismy do siebie na basenie w Golebiewskim. Naszej córci tak sie spodobalo ze nie chciała wracać:). Dzis robię pierwszy test owu, choć myślę ze staranka dopiero na piątek wypadną ale wolę zrobić testy wcześniej w razie czego.
Pozdrawiam
 
gosiula laptop jest fajny dla starszych dzieci a i tym się nudzi. wczoraj była u mnie koleżanka z 3,5 letnim synkiem. dostał właśnie takiego laptopa od dziadków- mały wola bawić się w rwanie serwetek ze stołu ;) poza tym znam też dwa inne przykłady gdzie szał był na początku. może dlatego że te laptopiki są (jeśli chodzi o elektronikę) kwadratowe i czarno białe i nie kusza dzieci aż tak :) nie wiem dlaczego, ale mi z dziewczynkami kojarzą się jakieś maty taneczne pod telewizor czy nawet tradycyjny twister :-) a i jaka zabawa dla rodziców :)
ale sie obudziłam z odpowiedzią, na trzy dni przed mikołajem ;))

andrzejki obchodziliśmy dwa razy- w tamtym tygodniu impreza ze znajomymi (fajnie popichcić w kuchni tylko sprzątać później nie ma komu :p ) a ostatni weekend zamknęliśmy się z mężem w domu :) już chyba było nam trzeba tej ciszy i spokoju :tak:


i powiem Wam po raz kolejny, że już nie mogę się doczekać prób najlepiej tych udanych. to jest chyba najlepsze lekarstwo na wszystkie przejścia. tzn te udane próby :) albo chociaż jedna:-)
 
Witajcie dziewczynki , my chyba też zaczniemy staranka w wakacje 2013 bo zanim odstawię leki to trochę minie ,a organizm musi się jeszcze odtruć więc pewnie to potrwa ,ale już niedługo i tym się pocieszam zaraz Nowy Rok ,a potem to już zleci :)
 
hej:) jeszcze się kulam :) termin mam na przyszły poniedziałek,ale chciałabym żeby się już zaczęło..Wszystko przygotowane..a dziś spadł u nas pierwszy śnieg!!!!
 
Kasia no to życzę aby ten tydzień szybko zleciał i poród również był szybki i ekspresowy:)
Co do Andrzejek to my w ten weekend byliśmy w Piątek u jednych znajomych a w sobotę u drugich a Tydzień temu siedzieliśmy w domu i odwiedził nas brat z Bratową i Majeczką:...
A u nas w pracy nowina - koleżanka której dziecko zmarło w 3 tyg życia (miało wadę serduszka, rozszczep podniebienia i jeszcze zapalenia płuc się nabawiło - więc nie było szans) znowu jest w ciaży - oj Trzymam kciuki aby tym razem wszystko było w porzadku...
A ja od stycznia planuje zacząć brać Kwas foliowa no i byle do marca i zaczynamy staranka:) Zleci:) jeszcze tylko 4 miechy:) Boję sie straszne tego wszystkiego i ciąży i porodu i roli Matki - ale jakoś to chyba będzie.... mam nadzieje tylko, że moje nerwy troszkę przystopują bo od kad nie jem leków jestem troszkę bardziej nerwowa, i wybuchowa...
oki życzę miłego wieczorku.
 
witam!
Dziewczyny wy tak o aNDRZEJKACH A ja w domu je spędziłam znowu chora tydzień temu w sobotę gorączka a w tą sobotę straciłam głos teraz już lepiej troszkę mnie dusi momentami, jeszcze dostałam niby @ bo chyba przez tą chorobę to tak niby mam niby nie.... dlatego narazie staranka zawieszone
postanowiliśmy z małżusiem że jak się wykuruję to będziemy się bobosexować co 2 dni jak w zegarku i jak w ciągu roku nie zajdę w ciążę to idę do gina zbadać o co kaman
Kasia szybkiego porodu życzę i jak urodzisz to mimo wsio pisz tu czasem co tam u Was!
paniusia troszeczkę racji to ty masz ale moja córa bardzo chce się uczyć literek i dlatego zapragnęła tego laptopa bo widziała o koleżanek chciała kuchnie tą dużą ale narazie nie mamy miejsca na takie cudo..
Kobietka znowu czuje w twoim piśmie pozytywne myślenie oby tak dalej...!
aniołek nie ma się czego bać jak się dzidzia rodzi to samo jakos sie tak układa a zresztą masz NAS!!!
Pozdrawiam śnieżno biało!!
 
reklama
Gosiula, pewnie że będę się odzywać:) co do choroby ja też jestem przeziębiona - już przechodzi powoli katarzycho - zaparz sobie majeranku i przecedz - naprawdę pomaga i katar nie cieknie :)
DZIĘKI wszystkim za żeczenie szybkiego porodu- będę się tego trzymać:)
 
Do góry