reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

cześć dziewczynki :-)

kasia jejku to już ostatnie dni przed Tobą w 2-paku :-D Zleciało naprawdę niewiarygodnie szybko!! Trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy poród :***

sylwia no Ty już pewnie się psychicznie szykujesz na TEN dzień :-) Jak sie czujesz? Dużo przytylaś?

A ja mam wrażenie ze te moje tygodnie lecą jakos za szybko... zdecydowanie za szybko!!
 
reklama
Dziewczyny to wy sie tak naliczcie tych waszych tygodni ciąży a jak urodzicie to my niezaiążone jeszcze przejmiemy pałeczkę po Was!
Mysiulka śpi troszke ją zbeształam bo nie chciała zasnąć ale się przeprosiłyśmy i jest ok.
Wczoraj przychorowałam gorąćzka ból gardła i osłabienie a dziś juz prawie dobrze także jakaś jednodniówka mnie widać dopadła!
 
No no chwilę mnie nie było ,a zleciało jak z bicza strzelił w takim tempie to zaraz i ja doczekam się moich staranek, czekam na to niecierpliwie ,ale czas szybko biegnie , pozdrawiam wszystkie dziewczynki buziaki :)
 
No dziewczyny napewno juz ktoras z was zaciazy czekam na to :)
Ja juz psychicznie sie nastawiam na porod chociaz maly nadal jest ustawiony posladkowo ciekawe czy sie przekreci a jesli tak to kiedy corcia juz dawno byla glowka do dolu.
A co do tycia to mi nawet nie mowcie :( 12 kg z corka tylko 7 a teraz ehhhh ale oby tylko zdrowy byl
w 26 tc wazyl 870 g ciekawe ile teraz
 
No już niedługo będziemy podziwiać wasze skarby super :) Wy mojego zobaczycie dopiero za jakieś 2 lata bo dopiero gdzieś tak w lecie 2013 się postaramy mam chyba wpisany na liście maj ,ale zanim odstawie leki to trochę potrwa ,no ,ale zleci czas szybciutko na pewno :)
 
hej :) ja dzisiaj byłam na ostatniej wizycie i dostałam od położnej fajną butelkę z nuka:) to prawda Sylwia ma rację, miesiące szybko miną i już do porodu będzie czas się przygotować :-p ja mam za 12 dni termin i też nie wiem kiedy to zleciało..
na dodatek odkryłam ,że rośnie mi ósemka u góry, więc jak na dobre się wykluje to będę ząbkować z moim dzieckiem :p
 
Hello dziewczyny mozna dołączyć :rolleyes: niedługo zaczynamy starania o drugiego maluszka i mam dużo obaw ja sie poradzi z obowiązkami i finansowo czas mnie goni bo jestem juz po 30 więc najlepiej by było zacząć juz teraz ale zawsze jest cos. Pozdrawiam wszytskie
 
hejka!
Kazimiera można można a nawet trzeba im nas więcej tym raźniej!!
A u nas cóż i mnie przeziębienie dopadło...Werusia już prawie zdrowa jeszcze zdarza jej się zakasłać ale widać poprawę.
W następnym tyg jadę odebrać dyplom z mojej podyplomówki byłam w poniedziałek ale było zamknięte masakra jakaś normalnie dosyć że nie mam jak się wyrwać z domu to jeszcze pechowo trafiłam.
jeśli chodzi o staranka to sa ale nie takie nachalne tylko na luzie byle się nie nakręcać....
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Czy można do was dołączyć? Tydzień temu straciłam ciążę. Był to 6 tydzień i macica sie sama oczyscila. Dzis już tylko lekko plamie. Postanowilismy z mężem nie tracić czasu i starać się od razu o kolejną ciążę. Choć nie ukrywam że ja się trochę obawiam bo nie chcę się zawieść po raz drugi w tak krótkim czasie. No ale jak nie bedę próbować to coś mnie może ominąć prawda? Poza tym marzy mi się dzidzius Jeszcze w przyszłym roku. Dzieci miałyby różnicę 3 lat. Zamówiłam już na allegro testy owu i ciazowe. I muszę z kimś to przeżywać bo sama zeswiruje.
 
Do góry