reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Kobietka, dycha dziennie to naprawdę spora kwota Ci się uzbiera. Cała ciąża = 2800 zł = dobry wózek! ;-)
 
reklama
hej!
Cisza bo ladna pogoda i wszyscy korzystają!!
suana ja też dziś dalej kontynuowałam porządki nadworne przed zimą
kobietka brawo tak dalej rzucenie palenia niech bedzie pierwszym krokiem prowadzącym cię do bejbika!!
 
Witam i Ja:)
Kobietka
- rzucaj te papierosy w cholere:) szkoda zdrowia i pieniędzy:) U mnie tez pracowicie ale w pracy - w domku na szczęście leniu****e i odpoczywam bo cosik mnie kręgosłup pobolewa i już nie wiem w jakiej pozycji mam siedzieć lub leżeć żeby było dobrze i mniej bolało, Zjadłam kolacyjkę, posiedzę troszkę na necie, poproszę męża o masaż plecków maścią przeciwbólową, obejrze horrory i nyny bo jakaś słaba dzisiaj jestem.... ja Cierpliwie staranka odkładam po nowym roku aczkolwiek teraz zbliża sie owulka więc dobry moment jest na poczęcie - ale mimo to czekam..... zawsze chciałam mieć wszystko poukładane i zaplanowane..... wiem, że czasem do końca wszystkiego się nie da po los lubi płatać figle, ale grunt to pozytywne myślenie:)
 
Dzięki dziewczynki za Wasze wsparcie dziś 3 dzień miałam gości i zamiast kupić fajki kupiłam dzieciakom coś dobrego niech skorzystają na tym ,że ciocia rzuca te smrody , powiem Wam ,że bałam się ,że mnie będzie ciągło jak będę sama ,ale jest odwrotnie jak jest moja mama (nałogowa palaczka )to jest mi trudniej bo czuję zapach fajek ,a najgorzej jest jak kawkę piję ,ale staram się jakoś opanować , no jeszcze mi się zdarza ,że do tej kawy zapalę ,ale staram się mówić sobie nie .
U mnie paskudna pogoda szaro buro i ponuro , pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
 
Witam już weekendowo... kolacyjka zjedzona a Małgosia zmęczona wiec odpoczywam i siedze przed lapkiem, porządki jako takie zrobione więc jutro mogę sobie pospać meżuś idzie na 8 do pracy wiec całe łóżko dla mnie:).... Miłego wieczorku życzę:) i zaglądajcie częściej.
 
reklama
Czesc!

Nie bylo mnie jakis czas, ale u mnie masa roboty, bo jutro swietujemy roczek mojej corci! :tak:

Milego weekendu Wam zycze i pozdrawiam!
 
Do góry