reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Hej!
Ale tu cisza!!
Mary wszystkiego naj naj dla córci a jak się impreza udała?
My siedzimy w domu bo wen ma kaszlisko w dzień ok czasem w nocy nad ranem napady kaszlu przechodzi jej jak zwymiotuje flegmą..
Dzisiaj niestety nam tańce przepadną a mała tak sie cieszyła bo dostała 2 piosenki o mikołaju do nauczenia bo oprócz tańca to dzieci uczą się spiewać. weruś jest najmłodsza ale koleżanka pozwoliła nam chodzic bo widzi że chętnie chodzi...
Pozdrawiam i piszczie kobietki!
 
Gosiula, u nas też mały ma straszny kaszel..nawet do lekarza dziś poszliśmy na osłuchanie, żeby już w weekend daleko nie jeździć do innej przychodni, bo nasza jest nieczynna..ale osłuchowo czysto i jakby ciut się poprawiło z tym kaszlem pod wieczór, zobaczymy ja w nocy..ja już na ostatnich nogach jestem..leci 38 tydz , a od wtorku 39..po 1 grudnia mogę już rodzić..trochę zaczęlo mnie to przerażać ,że znów będę musiala przejsc przez te skurcze, ale za to się cieszę, bo małego Wiktorka zobaczę :)
Jak urodzę dam znać :) no i dajej trzymam za wasz wszystkie kciuki!
 
Czesc dziewczyny, dawno mnie nie bylo.... Uzgodnilismy z moim ze staranka zaczniemy w wakacje 2013 pewnie kolo czerwca.... mam nadzieje ze sie uda :)

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i za wszystkie co zaraz rodza i oczywiscie te zafasolkowane :)
 
No cos tutaj jest cicho ;/
U mnie juz 8 miesiac boziu kiedy to zlecialo ...
Kasiu ty juz na wylocie :)
A kto z was teraz testuje :) trzymam kciuki a to od mojego babelka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
cześć Wam moje kobietki :)
no szok ,zleciało równo :) dam znac jak się mały Wiktorek urodzi :) już za tydzień mogę ( chcę ) rodzić :) jeszcze ten tydzień niech się podtuczy.... wszystko już praktycznie gotowe..teraz tylko przychodzą pierdołki pozamawiane przez internet....Starszy synek wyrozumiały jak chcę się położyć ,to on mi nie przeszkadza, tylko się grzecznie bawi póki nie wstanę - a czesem to nawet 1,5 h mija. Ciekawe jaki będzie po narodzinach brata..
buziaki kochane:)
 
reklama
Do góry