reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Hej. Nie wiem kiedy teraz sie pojawie na bb, chyba dopiero po swietach, jestesmy u rodzicow. Pozdrawiamy i zyczymy wesolych swiat!
 
reklama
hej laseczki.

nie mam sily od rana sprzatalam. na jutro zostalo tylko mycie lodowki.
teraz zdycham bo mnie masakrycznie brzuch boli. ide sie położyć

Kobieta sledzie mniam mniam tak mowi maz bo ja sledzi nie lubic :-p

Diablica a nie pojedziesz do mamy na sylwka??? moze mala wyzdrowieje do tego czasu

Jord bylas na kontroli z mala???
 
No Jord gdyby można tak było to o ile łatwiej w życiu i pewnie dłużej byśmy pożyły bo bez nerwów i stresów "co znów dolega mojemu dziecku" oj ja też padam na twarz a jeszcze najgorsze przede mną GOTOWANIE:szok:
dla mnie to by było świeto jakby on był wogóle w domu....

tak tak Wszytkim życzę spokojnych przede wszystkim i ogrzanych ciepłem rodzinnej miłości Świat.
 
Ostatnia edycja:
W kwestii smoczka to u mnie jak u diablicy - Staszko nigdy nie dostawał (jeszcze w szpitalu pielęgniarki Mu kilka razy próbowały dać, ale nawet wtedy wypluwał, a potem my już nigdy nawet nie próbowaliśmy ;-)) - z butelki też chętnie nie pił..

A tak w ogóle to dzień dobry no i super dnia życzę :-) Teraz zmykam do pracy, jutro praca + dyzur, ale potem ŚWIĘTA :-D No nie mogę się pogodzic z tym, ze ten czas tak szybko leci..
 
Czesc dziewczyny!Niestety jeszcze w pracy dzis i jutro!A pracy w domu tyle ze szkoda mowic!
MY z mezem mykam do hotelu na sylwestra w wiekszym gronie bo zebrało nas sie około 40 osob a sylwester jest na 90 osob!Juz tam spedzałam kilka miłych imprezek wiec mam nadzieje ze bedzie fajnie :)A maluda zostaje z dziadkami na słuzbie !w zeszłym roku to obudził im sie około 12 i ogladał sztuczne ognie!
 
Czesc dziewczyny

Teraz troszke mniej mnie bedzie bo tak jak pisalam maz ma urlop i chcemy troszke pobyc ze soba,do tego robimy sobie male wycieczki itd mam nadzieje ze rozumiecie ;-)


Milego dnia
 
reklama
Bunny -cieszę się ,że smakowało:tak:
ja już sprzątanie mam za sobą, zostało gotowanie dużo nie szykuję bo i tak wyjeżdżamy na całe Święta , zrobiłam dziś rybkę po grecku i sałatkę rozbiłam na jutro do smażenia schaby jutro smażenie rybek i mięsa no i wieczorem wyjazd do babci więc nie będzie mnie aż do po świętach więc życzę wszystkiego naj dla Was wszystkich z okazji tych świąt chyba już składałam życzenia ,ale raz jeszcze nie zaszkodzi
:-)
 
Do góry