reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Cześć dziewczyny!
Ja juz zarobiona po pachy w pracy tyle mi nawalili roboty przed świętami!
Jeszcze mam wydatek przed nowym rokiem wczoraj pozyczylam bratu auto i strzelił mi jakis pasek od wspomagania i teraz czuje sie jakbym jezdziła traktorem!Masakra przyzwyczajona do lekkiej jazdy a teraz ledwie moge zakręcic ta kierownica!

Moj młody ma 2 przytulanki bez ktorych sie nigdzie nie rusza ,a jest to tygrysek ktorego dostał jak miał 2 miesiace w szpitalu i kotek :)Wszedzie musza z nami byc hehe!|Najlepsze jest jak Olaf z nimi rozmawia jak im opowiada wtedy jestem posikana ze smiechu!

Kamea odnosnie smoczka to bałam sie mega tego momentu odstawienia ale jakos dalismy rade!Ktoregos dnia synek został z tata i zgubił im sie smoczek a miała byc drzemka popoludniowa z tego co wiem pomarudził mega w łozeczku ze nie ma dudusia ale w koncu padł Piotr wytłumaczył mu ze jest juz duzym facetem ze smoczek musiał wyjechac itp!Pozniej jeszcze były momenty kiedy popłakał nam w nocy ale jakos w koncu zapomniał!
 
reklama
Witajcie. U mnie była wczoraj koleżanka i nie było mnie cały dzien. Dzisiaj obudził nas śnieg i czuje się światecznie. Jutro jedziemy do taty.
Współczuję wszystkimp pracującym ja od lat mam pierwsze wolne przed świetami. Od razu inaczej
 
Dziewczynki kochane ja się nie zapracuję mam wszystko rozplanowane tak ,żeby robić sobie bez pośpiechu , na dziś pranko ostatnie , zrobienie zupki na obiadek no i ugotowanie warzyw na sałatkę ,a jutro od rana będę kroić sałatkę, no i mam w planach zetrzeć sobie marchew na rybkę po grecku , w piątek usmażę rybki i gotowe , ciastami zajmuje się moja mamuśka, część jedzenia robi babcia więc mam już nie wiele do zrobienia , dziś zupka ogórkówna jak to mówię i będę miała gościa znowu , szwagierka przyjeżdża:tak:
 
Hej

Widze ze szal przedswiateczny trwa ;-)

Maz dzisiaj ma w planach pojechac z dziecmi do Cheedaru na mala wycieczke a w drodze powrotnej zajedzie do Weston miejscowosci znajdujacej sie nad wielka woda :-ptakze bede mogla ogarnac domek,jakies pranko uskutecznic i to wszystko bez pospiechu..

Co do smoczka,to u mnie byla sytuacja podobna jak u Karoli,tylko moj Alan chcial podzielic sie smokiem z pieskiem :-),no a jak pies sie do niego dorwal to wiadomo co z niego zostalo i jak on zobaczyl zmaltretowanego monia to wiecej juz sie nie dopominal :-D ufff
 
ja na smoka nic nie poradzę bo moja dzieciowina od urodzenia ekologiczna...woli tylko naturalnego raz może miała smoczka w buzi ale zaraz wypluła więc jej nie przyzwyczajaliśmy....a u mmie super nowiny męża nie będzie w sylwestra więc zapowiada sie ekscytująco:-:)confused2: Powoli ma dość tej jego roboty
 
Ogłaszam ,że śledzie są pycha :-p nie wytrzymałam i spróbowałam ,
my na sylwestra idziemy do szwagra i jego rodzinki będziemy w takim skromnym gronie każdy coś ugotuje i będziemy sobie świętować, ale kieckę mam, kupiłam sobie w tym roku taką małą czarną na sylwka.
Ja na dziś obrobiona na jutro sałatka i rybka po grecku no i może schaby rozbiję i doprawię żeby się przegryzły.
 
Jord to jest Polska jemu nic się nie należy....babki z biura powiedziały że albo sylwek w Palermo albo styczeń w domu i wyjścia nie miał....w końcu trzeba zarabiać. tylko ze ja komlpletnie sama zostane....położę się spać z Izą i go prześpimy:rofl2::rofl2::eek:
 
Diablica - przykro mi ,że będziecie same na Sylwestra , taka praca niestety , brat mojego M też wyjeżdża za granicę w trasę ,ale zabiera ze sobą swoją połówkę na sylwestra do Francji.Takie są realia u nas w kraju ,albo się podporządkujesz ,albo fora ze dwora.
 
reklama
Kochane my już wyjeżdżamy do taty z rana więc u mnie szał pakowania. Dlatego nie bedzie mnie już na BB ale wpadne oczywiście złozyc zyczenia. A na razie zycze owocnych przygotowań
 
Do góry