reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Bunny jaka mila niespodzianka ...bardzo sie ciesze ze sie udalo :-) oczywiscie ze trzymam kciuki z calych sil aby dzidzia zostala z Wami do terminu :tak: a jak sie czujesz ?


Ja dostalam juz zawiadomienie ze scan mam 10 stycznia wiec juz niedlugo :tak: no i brzuch cos mnie pobolewa wiec @ zbliza sie wielkimi krokami ...
 
reklama
Edyta oprocz tego ze mnie caly czas boli jak na @ to bardzo dobrze. moze az za dobrze bo juz zaczynam schizować .

a nie mialas miec usg jakos w grudniu? cos mi sie kojarzy :confused:. no nic trzymam kciuki zeby bylo dobrze
 
A kysz a kysz chorupska od Łucji i nie wracać bo dupsko skopiemy ;-)

Biedna mała . Jord nie robisz jej krzywdy tylko robisz wszystko żeby wyzdrowiała a to różnica. Chyba gorzej by było jak byś nic z tym nie robiła, prawda?
 
Czesc dziewczyny witam sie po światecznie:) Ja juz od rana w pracy siedze a moje chłopaki wolne mają i składaja prezenty:)Jak udały sie święta bo u mnie nawet w miare choc przygotowania do nich były dosyc nerwowe ze strony mamy straszni wkurzała sie na mojego ojca:)Ale dalismy rade!Jestem tak objedzona ze ledwie sie ruszam a dzis z łozka nie mogłam sie zwlec ,bo wczoraj bylam z przyjaciółmi na bilardzie poznym wieczorkiem i sie zasiedzielismy!

Bynny jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE :)!
 
Jord no widzisz nie ma tak dobrze trzeba sobie samemu zrobić suwaczek. Wrześniowkami sie zajmę bo nie mam zamiaru sie od nich ruszac . A jak dziś sie mała czuje?

Prosimy o głosik
Galeria "Super pies, super kot" [GŁOSUJEMY!] - NaszeMiasto.pl


Dziewczynki ma któraś krzesełko i stolik z ikei mamut? Pati dostał parę groszy i bym dołożyła i kupiła . Łatwo je utrzymac w czystości? I czy są wygodne?
 
reklama
Hej

Widze ze juz troszke wiekszy ruch sie zrobil :-) ja narazie jestem z doskoku bo maz ma jeszcze urlop no i dodatkowo pomagamy znajomym w przeprowadzce wiec chwilowo czasu brak na siedzenie przy lapku ...


Bunny mialam miec usg ale nie mialam bo babka ktora go wykonuje rozchorowala sie :sorry: co do krzeselka to mam inne ;-)

Jord naprawde wspolczuje i mam n adzieje ze mala juz lepiej sie czuje ;-)

Karola witaj i zazdroszcze bilardzika :-p
 
Do góry