reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

a ja mam dziś świetny humor mimo że z robotą nie nadążąm....jest ok same dobre wieści męzul wraca Iza zdrowa i jeszcze ktoś mnie ucieszył ale to wiedzą :ninja2:.....no luzik i śnieg jest. Magia Świąt.....buziole kochane i miłego dnia

Jord- ja tam się nie:sad: bo chyba już się przyzwyczaiłam....w rocznice ślubu i moje urodziny też go nie było.

Kobietka- to smaczengo życzę i udanech świąt mimo że u tesciówki
 
reklama
Czesc kobietki ja jak zwykle w pracy ale wczoraj udało mi sie wyjsc przed 14 więc troszke nadrobiłam w domku dzisiaj czeka mnie pieczenie r,robienie rybki w pomidorkach i po grecku no i na koniec klejenie uszek i pierozkow ale mam juz wszystko uszykowane ciasto i farsz:)Wiec mam nadzieje ze jakos zdąze i dam rade!

Mikołaja bogatego,
śniegu bielutkiego,
choinki pachnącej
i gwiazdki błyszczącej.
Minimum stresu,
maksimum miłości
i tyle radości
ile karp ma ości!
 
U mnie dziś mnóstwo pracy zaczęłam już smażyć mięsko i rybki ,a wieczorem wyjazd do babci , M upiecze ciasto i w drogę jak usmażę wszystko to biorę się za pakowanie trochę tego będzie.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki:tak:
 
Witam kochane
biggrin.gif




Jesteśmy u taty i świąteczna atmosfera bije z każdego kąta. Zapach gotowanych grzybów i kapusty do farszu, słodkiego makowca i choinki dopełniają całości. Przygotowania już wrą. Milusia grzeczna i kochana. Niestety wszyscy jesteśmy przeziębieni.
W święta na pewno nie zaglądnę a myślę, że forum będzie świecić pustkami i w sumie tak powinno byc.
Życzę wam kochana Świąt słodkich jak makowiec i pachnących jak choinka. Atmosfery pełnej miłości i radości. Spokojnego Świętowania i rączki małego Jezuska na waszych czołach. Wesołych Świąt
kartki-z-zyczeniami-na-boze-narodzenie.jpg
 
Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!

Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!
 
reklama
laski jak tam po wigilii ??? Mikolaj przyniósł jakis prezent ???

Edyta Kamea mam nowinę (bo Wy jeszcze nie wiecie) ze moj sie Mikolaj spisal w tym roku i dostalam II kreseczki na tescie w prezencie przed swietami. :-) bardzo Was prosze o trzymanie kciukow za moje bebe zeby zostalo ze mna do tego wrzesnia!!!
 
Do góry