reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Witam!
Matko jeszcze tylko jutro i urlop! troszkę się martwię, bo pogoda zapowiada się taka sobie :-( no, ale w sumie nad naszym morzem to nie ma co na upały liczyć ;-) chociaż nam się ze 2x trafiły takie tropiki, że nie dało się na plaży wysiedzieć ;-)
teraz tropików mieć nie muszę, byle by tylko nie padało!

kobietka a co masz z tarczycą? bo ja też leczę, biorę eutyrox, ale w ciąże chcę zajść! i mam nadzieję, ze się uda już wkrótce ;-) a najlepiej to jak najszybciej, bo w pracy atmosfera gęsta :confused2:

sylwia piekna ta Twoja dzidzia :-D rany ja też chcę! :-)

gosiula wow zakupy! uwielbiam! niedawno byłam. obkupiłam siebie , ale oczywiście standardowo dla Martysi też coś musiałam kupić! ona ma tyle rzeczy (szwagierka z Anglii jej przywozi) , niektórych w tamto lato w ogóle nie miała na sobie, a ja nie potrafię się oprzeć i z każdych zakupów z czymś dla niej przychodzę :szok:

mary no dziwne z tym cyklem :szok: a nie ma możliwości ciąży? bo mi się przypomniała koleżanka, która tak miała, poszła do gina i bach! ciąża :-D

maryla no faktycznie skoro kuzyn tak rzadko bywa to trzeba go jakoś zabawić :-) pamiętam jak do koleżanki przyjechał kuzyn z USA i był ciężko zszokowany naszymi drogami :-) ona wzięła urlop na czas jego pobytu 2 tygodnie i mieli jechać nad morze i on zaskoczony, że tyle urlopu wzięła, a po drodze nad morze powiedział, że teraz już rozumie , bo z takimi drogami to z tydzień będą w jedną stronę jechać :-D

Uciekam! dobranoc
 
Gawit hahaha ale sie uśmiałam z tymi drogami, no u nas ostatnio jak był to poznał nasze drogi ale pamiętam że jak był 10 lat temu to nie mógł przezyć że mercedes może być taksówką i że tyle aut jeździ po drogach bo znajomi z Kanady mówili że jeszcze koniami sie u nas jeździ hahahahahahahahaaaa a teraz to zdziwiony że u nas w tygodniu raczej nic sie nie dzieje (mieszkamy w małej mieścinie) i imprez w tygodniu tu nie ma no ale chłopaki troche na ryby pojechali wczoraj wujków odwiedzili dziś basen w planach basen bo pada i może wyjdą na miasto coś zjesc coś sie wymyśli
 
Marylka u mnie nic nowego
Mały chodzi do przedszkola, ja na wolontariat i czekam na lipiec by testować:-D choć wątpię by się udało zobaczymy co będzie

Kobietka daj znać po wizycie

Kinga a wy robiliście jakieś badania że Wam tak długo nie wychodzi?
 

zonqa
badania robiłam wyniki są ok. Ja miałam kilka lat temu nadżerkę wypalaną i prawdopodobnie jak to mowiła kobieta to porobiły mi się zrosty i plemniki nie mają jak przedostać się głębiej. Teraz ide na wizytę prywatnie umówić się na termin zabiegu...na początku lipca mam nadzieje że sie uda.
3majcie kciuki za mnie!
 
Hej babeczki!

Mnie migrena dzis z nog zwala doslownie, wiec siedze w krzakach...
Cykl mi sie calkiem skopal - dzis 12 dc, @ mialam jak na mnie strasznie dluga i obfita, a plamie juz 4. dzien - od zaraz po @!!!
:angry::no: Nie wiem, o co chodzi, ale na ten cykl nie ma co liczyc chyba...


Kinga
- trzymam kciuki!!!

Kobietka
- jak wyniki?

Gawit - nie sadze... Hmmm... Moze sikne sobie dla pewnosci. Zamowilam sobie testy owulacyjne i ciazowe i czekam na przesylke, wiec jak dojda, to zrobie i bedzie wiadomo.


Sle Wam buziole!
 
Ostatnia edycja:
Zonqa czyli jak ja to mówie stara bieda nowej nie chcem - choć własciwie chcem pod warunkiem że to bedą II na teście hahahahahahhahahahahaa kciuki za lipiec

Kinga kciukazy za zabieg oby wszystko już było ok

Mary współczuje migreny i pochrzanionego cyklu- nie nawidze jak mi sie chrzani ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh chciało by mi sie byc już w ciąży ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 
reklama
Do góry