reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Maryla - fasolka to będzie teraz dopiero za rok będziemy uważali jak diabli bo z moimi wynikami ciąża nie wskazana , zresztą psychiatra kazała brać leki przez 2 lata i przez ten czas nie zachodzić w ciążę już minął rok więc został tylko roczek i do dzieła , o ile nawrotu choroby nie będzie po tych dwóch latach...
Ale dzięki kochana ja jakbym mogła to już bym się starała teraz to był taki nasz wyskok i bardzo się bałam co to będzie jak będę w ciąży bo psychotropy ,które przyjmuję są nowe i nie wiadomo jaki wpływ miałyby na dziecko więc wolę wyczekać ile trzeba i dopiero się starać o maleństwo.
 
reklama
Hello!

Wlatuje Wam zyczyc milego sobotniego wieczorku! :-)
Moj M. jutro smiga sluzbowo do Holandii na tydzien, wiec dzis relaksik razem. Mielismy mase latania i zalatwiania dzis, wiec dlatego mnie nie bylo.


Kobietka - trzymam kciuki, zeby te wyniki Ci sie poprawily!

Kinga - ja tez bym chyba ponowila badania, chocby zeby wiedziec, czy wszystko jest tak, jak bylo. Przez te lata jednak i zdrowie meza moglo sie zmienic. Choc mam nadzieje, ze jednak nie!

Wisienka - duzo zdrowia dla Was!


Pozdrawiam Was serdecznie! :-)
 
Zonqa,Mary i cała reszto dziewczynek
wynik tsh 3,2 za wysoki tzn w normie ,ale mógłby być niższy , lekarz endokrynolog kazał brać jeszcze dodatkowo pół tabletki , a drugi lekarz tzn pani dr psychiatra od tych moich drugich leków psychotropowych powiedziała ,że na razie mam brać 1 i pół ,a jakbym nie dostała @ to mam wtedy iść do ginekologa żeby potwierdził czy jest ciąża i wtedy zmienimy leki także no co mogłam to zrobiłam...biorę leki i czekam na @ powinna być jutro ,a jak nie będzie do poniedziałku to zrobię test.Przepraszam ,że tak długo trzymałam Was w niepewności.
a jakie bierzesz leki od psychiatry???

u mnie znowu tsh jest bardzo niskie bo 0,02
 
hej kobietki ja wpadam w wielkim szoku - coś mnie wczoraj tkneło bo jakaś taka zmęczona ostatnio i jak nigdy zabolały mnie wczoraj piersi i co chwila chodziłam do wc, dziś rano zrobiłam teścik a tu niespodzianka dwie piękne kreski huraaaaaaaaaaa jeszcze w to nie wierze jutro dam fote bo z tego wszytskiego zapomniałam aparatu ;-)
 
hej kobietki ja wpadam w wielkim szoku - coś mnie wczoraj tkneło bo jakaś taka zmęczona ostatnio i jak nigdy zabolały mnie wczoraj piersi i co chwila chodziłam do wc, dziś rano zrobiłam teścik a tu niespodzianka dwie piękne kreski huraaaaaaaaaaa jeszcze w to nie wierze jutro dam fote bo z tego wszytskiego zapomniałam aparatu ;-)

no to GRATULACJE!!!!
taka to ma dobrze :)))))))))))))))))) pyk i w ciaży no :-)
dawaj zdjecie pochwal się pewnie!
super że sie udało tak szybko wam!


Ja was pozdrawiam
w sierpniu podziałamy co by na maja dzidzia była;) zobaczymy... puki co czekam na zabieg
 
Hej!
maryla GRATULACJĘ!!!
Ja też tak chcę narazie mi się 2 dni spóźnia ale u mnie to norma!! Objawy takie jak na okres mam także poczekam az dostanę i działamy dalej!!
Moja ma znow katar i troszku kaszle!!Dziś mężuś miał na 4 rano do pracy także zaraz wraca i zabieramy się za dokończenie piaskownicy i koszenie kolo naszego domku.
 
Julita - brałam zalastę i abilify ,a teraz biorę tylko abilify półtorej tabletki.
Marylko- moje gratulacje !!!!!!!! bardzo się cieszę Twoim szczęściem.
A mojej @ nie ma nadal czekam do 27 na nią bo ostatnio miałam @ 27 maja więc czekam cierpliwie ,a jak nie przyjdzie to powtórzę test.
 
reklama
Nasze sukcesy:
Bunny86- syn 05.2010, termin porodu: 01.09.2012- chłopiec
Karola- 27 lat, syn 08.2009, termin porodu: 10.09.2012
Kasiaip83- 29 lat, syn 10.2007, termin porodu: 10.12.2012
Sylwiad- 22lata córka 07.2010, termin porodu: 27.01.2013
Marta-l - 26 lat, aniołek 10tc
[*], termin porodu: 31.01.2013
Maryla86- 26 lat, syn 05.2011, termin porodu:
Goko - 30 lat, 2 synów, termin porodu:

Nasze starania- trzymamy &&

Kinga- 26 lat, syn 12.2006, starania rozpoczęte
Edyta01 -28 lat, 3 synów, starania rozpoczęte
Anna2101- 19 lat, córka 09.2011, starania rozpoczęte
Phoenix- 27 lat, syn 09.2009, starania rozpoczęte
Joweg- 20 lat, starania rozpoczęte
Jord- 28 lat, córka 05.2010, starania rozpoczęte
Zonqa-28 lat, syn 10.2009, starania rozpoczęte
Baskaaa-21 lat, starania rozpoczęte
gawit - 33 lata, córka 11.2009, starania rozpoczęte
Gosiula23rex-28 lat, córka 09.2009, starania rozpoczęte
Trojan85- starania maj 2012 ????

Poczekalnia
Jagisia- 27 lat, syn 15 miesięcy, starania wakacje 2012
Nadzieja:)-
31 lat, syn 06.2011, starania sierpień 2012
Wisieńka-syn prawie dorosły, córka 07.2011, starania wrzesień 2012
Paulinka109- 25 lat, syn 10.2010, starania wrzesień 2012
JustkK- 28 lat, syn 10.2009, starania jesień 2012
Magdzik20-22 lat, syn 08.2010, starania zima 2012
Leno_no- 22 lat, syn 09.2009, starania 2013
Mary-beth- 27 lat, córka 11.2011, starania styczeń 2013
Kobietka- 25 lat, starania maj 2013
Paulina.oo- 19 lat, starania wakacje 2013
Julita1212 lat 28, córka 04.2010, starania wakacje 2013
Ciocia Klocia-28 lat, córka 6 lat, syn 4 lat, starania w planach
Kamea- 28 lat, syn 01.2010, starania w planach
Oszqrde- 25 lat, syn 07.2011, starania w planach
MeKlaudia
MA-KA
Julka05091985
Ikasia
Asaiczek18

Maryla zazieleniłam :) ogromne gratulacje
 
Do góry