reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Czesc wszystkim!

Ehhh, okazalo sie, ze moj M. chce bardzo starac sie o drugiego maluszka!!! :szok: Bardziej niz ja nawet!!! Mia przechodzi bardzo zle kryzys 8. miesiaca, bardzo nam placze, w nocy malo spi, a tym samym my wyczerpani psychicznie i fizycznie... Ja tu glowkowalam, by poczekac do 2014 roku, a moj M. na to, ze nie ma sensu czekac! ;-) W sumie ma racje, o Mie staralismy sie rok!!! Teraz tez nam zejdzie, wiec wychodzi na to, ze CHYBA zaczniemy juz w lipcu!!! :szok: Jeszcze nie jestem do konca przekonana i pewna, ale coraz bardziej sie ku temu sklaniam! :-) Ehhh, alez mam metlik w glowie...


Maryla - oby mu szybko wyszly zabki!!!

Kasia - zdroweczka!!!
no to ładnie ;-) fajnie że przyśpieszacie ze starankami - my ostatnio tez rok skróciliśmy czekanie hahahahaa i nie żałuje no i może razem nam sie uda ;-)
Hej!
Dziewczyny mam dziś doła- nic się nie stało a ja się nie cieszę!!1
Taka jestem dziwna kobita mam wszystko a szukam sama nie wiem czego!!1
dobrze że juz przegoniłaś tego doła - tez tak czasem mam - niestety a termin@ mama 5 dni po tobie ale puki co nie chcem testować bo ostatnio to chyba z 6 razy testowałam i dupa tylko sie nawkurzałam ehhhhhhhhhhhhhh ale zobaczymy co będzie przed samą @ ale watpie by sie udało nie wiem nawet czy miałam owu bo praktycznie zero śluzu w tym cyklu ;-(


Kobietka współczuje pracy ale faktycznie atmosfera niezaciekawa na pewno znajdziesz coś lepszego

a mój mały jakoś dziwnie niby zdrowy a poci sie w nocy - jakby przeziebiuony był czy coś ??
 
reklama
Hejka!


Gosiula
- gratuluje ogromnie! :-)

Maryla
- no, fajnie by bylo! :-) Ale Wam dosc szybko poszlo, nie? Ja mysle, ze musze sie jednak nastawic na to, ze poczekam jesli nie rok, jak z Mia, to kilka dlugich miesiecy...


Kinga - co u Ciebie? :-)
 
mary a co tu się zastanawiać! skoro macie możliwości i jesteście obydwoje na tak to się starajcie o drugie:) Zobacza Ja zaczełam się starać jak Filip miał prawie 3lata i do dziś dziergamy bo chcemy by miał to rodzeństwo.
Mam nadzieje że wam szybko pójdzie z drugim!

A u mnie dobrze :))) dużo pracy, pogoda całkiem fajna i jest milutko :)
Filip sie juz wakacji nie może doczekać hehehe teraz przygotowuje sie na mecz z piłki nożnej, codziennie gra na boisku i wylewa poty heheh. Ambitny chłopak nam rosnie:)
 
Witam!
Wiecie ja jestem 3 dni przed urlopem i tak mnie wszystko w pracy wkurza, ze szkoda gadać :szok: ja mam tam fajną atmosferę dzięki koleżanką, ale szefową to mam taką, że nikomu takowej nie życzę :-( ma tak zmienne humory, że szok! czepia się dziewczyn o byle co :szok: wyzywa je:szok: normalnie dla mnie to mobbing i gdyby była taka w stosunku do mnie to ja bym tak tego nie zostawiła na pewno!

Rany mąż kupił mi redsa o smaku żurawiny (pycha) bo z piw to ja tylko redsa toleruję ;-) i co? moje dziecko jak się dorwało to nie chciała oddać :szok: czy Wasze maluchy też tak ciągną do piwa? no my musimy pić po kryjomu (ja piję bardzo rzadko, a mój chłop troszkę częściej, ale też nie jakoś często) ale jeżeli już pijemy to musimy się chować przed młodą, bo po prostu jest masakra :szok: a mama mi mówi, że ja w jej wieku byłam taka sama :-) a nawet gorsza, bo potrafiłam iść z tatą do sklepu i drzeć się na cały głos "ojciec kup mi wreszcie piwa" ;-)także tata mnie w ogóle nie chciał do sklepów zabierać :-D

gosiula gratuluję!!!!

maryla to trzymamy kciuki za Twoje testowanie! oby się udało!

mary my Martynę robiliśmy 2 lata :szok:więc jak pomyślę, że z drugim czeka mnie to samo to aż mi się wyć chce :-( mam nadzieję, że teraz pójdzie choć troszkę szybciej, aczkolwiek we wrześniu mija rok jak odstawiliśmy antykoncepcję, a od stycznie staramy się tak intensywnie

O Jezu i opiłam się jednym redsem :szok:ale piłam go bardzo szybko, żeby młoda nie przyważyła i taki efekt, że kręci mi się w glowie jak jasny gwint :szok: lepiej już mykam :-D
Dobranoc
 
Witam!
Wiecie ja jestem 3 dni przed urlopem i tak mnie wszystko w pracy wkurza, ze szkoda gadać :szok: ja mam tam fajną atmosferę dzięki koleżanką, ale szefową to mam taką, że nikomu takowej nie życzę :-( ma tak zmienne humory, że szok! czepia się dziewczyn o byle co :szok: wyzywa je:szok: normalnie dla mnie to mobbing i gdyby była taka w stosunku do mnie to ja bym tak tego nie zostawiła na pewno!

Rany mąż kupił mi redsa o smaku żurawiny (pycha) bo z piw to ja tylko redsa toleruję ;-) i co? moje dziecko jak się dorwało to nie chciała oddać :szok: czy Wasze maluchy też tak ciągną do piwa? no my musimy pić po kryjomu (ja piję bardzo rzadko, a mój chłop troszkę częściej, ale też nie jakoś często) ale jeżeli już pijemy to musimy się chować przed młodą, bo po prostu jest masakra :szok: a mama mi mówi, że ja w jej wieku byłam taka sama :-) a nawet gorsza, bo potrafiłam iść z tatą do sklepu i drzeć się na cały głos "ojciec kup mi wreszcie piwa" ;-)także tata mnie w ogóle nie chciał do sklepów zabierać :-D

gosiula gratuluję!!!!

maryla to trzymamy kciuki za Twoje testowanie! oby się udało!

mary my Martynę robiliśmy 2 lata :szok:więc jak pomyślę, że z drugim czeka mnie to samo to aż mi się wyć chce :-( mam nadzieję, że teraz pójdzie choć troszkę szybciej, aczkolwiek we wrześniu mija rok jak odstawiliśmy antykoncepcję, a od stycznie staramy się tak intensywnie

O Jezu i opiłam się jednym redsem :szok:ale piłam go bardzo szybko, żeby młoda nie przyważyła i taki efekt, że kręci mi się w glowie jak jasny gwint :szok: lepiej już mykam :-D
Dobranoc
hahahahaaaaa no to nieźle dawałaś czadu za dzieciaka ;-) ja miałam taką kuzynke co tez strasznie do piwa ciagneła jak miała ok3 lata

ja tez tylko redsa toleruje i też uważam że ten żurawinowy jest przepyszny ;-) potem jabułkowy malina mi nie podchodzi
no mój mały ale jak widzi piwko to tez ma ochote wczoraj sobie chlapneliśmy po puszecce i mały do szklanki to dałam mu szklanke pod nos a on tak sie cieszył bo bombelki go gilgały - nie chciał pić tylko te bombelki własnie ;-) no i pijemy z taka częstotliwością jak u was ale najczęściej jednak jak mały już śpi
 
witajcie kochane a co z basia ??
ja bylam wczoraj na usg i moja fasoleczka ma juz 18 mm :)
18062012083.jpg18062012084.jpg
 
Sylwia d piękny widok, też już chcę!!
My z Wen narazie w domku bo gorąco zjemy lodziki i na spacer wyruszamy... W czwartek mężuś ma wolne jedziemy na zakupy bo doslownie nic nie mamy jakoś tak się zaniedbaliśmy wszystko w dom ładujemy albo w małą

gawit to nieźle! u nas mała jakoś nie interesuje sie tego typu trunkami bo ona tylko wodę pije a wszystko inne jest niedobre!Ja piwka nie lubię wolę winko w każdej postaci także jak widzi kogoś z piwem to tatusia i dziadzie i każe im pić cały czas a jak im się skończy to nowe przynosi!
 
reklama
Sylwia piękna fasoleczka Ci rośnie mmmmmmmm kiedy to było ;-) gratuluje ;-)

Gosiula no to fajnie jak zakupy sie szykują ;-)też bym sie z chęcią wybrała na takie szaleństwo zakupowe - ale już mi sie nie opłaca bo zaraz będe z brzuszkiem i będe szalała z brzuszkowymi strojami - już sie nie moge doczekac hahahahaaaaaaaaaa
 
Do góry