reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

witam:)
od wczoraj mam migrene i umieram:( w dodatku dziś doszła@

Maja chora
pogoda do bani-pada śnieg:crazy:
 
reklama
Julita- witaj współczuję migreny , życzę zdrówka dla Mai.
U nas pada deszczyk tylko na przemian pada i wychodzi słońce ,ale na weekend zapowiadają ochłodzenie więc i śnieg może u nas popadać , ja jestem z centrum Polski prawie ,że i do nas jeszcze śnieg nie dotarł,ale byłam na dworze i jest bardzo zimno , musiałam wskoczyć w kozaki.
halo dziewczynki gdzie jesteście????
 
julita ja jak dzisiaj rano wstałam to się nieźle szokłam jak za oknem zobaczyłam białą krainę ;-) Na całe szczęście szybko stopniała.

Mój R wybrał się dziś z małym na "krótki" spacerek bo pogoda w kratkę. Przy okazji miał wejść do piekarni kupic chlebek. Skończyło się tym ze nie było ich prawie 2godz i wrócił z 2 siatkami zakupów... Powiedział że jak wychodzili było słoneczko, za chwile zaczeło walic gradem więc ledwo co wjechali do piekarni. Przeczekali deszcz, znowu słonko więc stwierdził że pojedzie jeszcze kawałek do parku i spowrotem. W efekcie zaliczyli chyba wszystkie sklepy po drodze bo co chwile uciekali przed deszczem no i przy okazji robił zakupy ;-)
 
Witam
U mnie ciag dalszy migreny jak ktoras ma zloty srodek jak sie tego dziadostwa pozbyc to niech da znac:
Maja nadal kaszle z nosa sie leje biedna taka.
Pogoda do bani. Pada deszcz ze sniegiem
 
witam wszystkie forumowiczki :) dołączę do Was ponieważ planuję moją trzecią kruszynkę na 2013. Niestety na 2012 już się nie załapię. Jak na razie to dopiero drugi miesiąc niepowodzeń ale teraz jestem pełna wiary :) za Was oczywiście też trzymam mocno kciuki :)

Buziolki :)
 
goko witaj!! Rozgość się :-) Opowiedz coś więcej o sobie, o swoich synach. No i trzymamy kciuki żeby się udało!! :-D

jordzik biedna Łucja... Ja wiem, jak w jeden dzień nie wyjdę z Dawidem na dwór bo pogoda okropna to dosłownie roznosi jego i nas przy nim... Tak to się wybiega, wykrzyczy, wyszaleje, zawsze bierzemy piłkę i goni za nią po parku :-) A ileż można siedzieć w domu, i co tu robić :/ Nam nieraz sie nudzi w 4 ścianach a co dopiero takim małym wulkanom energii ;-) Na pewno niebawem się przewietrzycie :-) :***
 
Goko- witaj u nas:)
Paulinko ,Jord - witajcie ja ciągle odświeżam ,a tu takie pustki ehhh.

ja się objadam pomarańczami z biedronki tylko 2 zł za kg
 
marta brzmisz jak reklama lidla hahahahahaha tylko 2zł za kg.....to tylko pyszne pomarancze i tylko 2 zł za kg....a kiedy mam ochte to jem pomarańcze za 2 zł za kg.....:-D:-D:-D

ja w wirze sprżatania....o ile to można nazwać sprżataniem bo młoda skutecznie mi w tym pomaga
 
reklama
Do góry