reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
witam wszystkie forumowiczki :) dołączę do Was ponieważ planuję moją trzecią kruszynkę na 2013. Niestety na 2012 już się nie załapię. Jak na razie to dopiero drugi miesiąc niepowodzeń ale teraz jestem pełna wiary :) za Was oczywiście też trzymam mocno kciuki :)

Buziolki :)
witaj

dzień dobry:)

Maja nadal chora:(, brzydko kaszle chociaż już mniej.
 
hej, hej dziewczynki:) prawie nie było mnie w domu, ciągle u teściów siedziałam,bo małego odbierali z przedszkola..obiecuję poprawę..a testowałam 2 dni temu i poztywny! uwierzycie w 1 cyklu starań?? pewnie termin będę miała na 10 grudnia, tak za 2 tyg idę dopiero do lekarza, bo wczesniej chyba nie ma sensu?zdjęcie 2 kreseczek zrobię i wkleję, obiecuję - a zrobiłam aż 2 testy:) okres miał być wczoraj i nie przylazł na szczęście:) jupi! będę pisać !!!! a po ginie wkleję suwaczek, jak potwierdzi,że jest ok z dzidzką:) ale mi szybko poszło co??? bardzo się cieszę!!!:)
 
hej dziewczyny :) dopiero mam chwilę wolną :) praca zawodowa (kierownik regionu) oraz dom i dzieci pochłaniają mnóstwo czasu i energii :)
coś więcej o mnie... a więc mam 30 lat, jestem od 8 lat szczęśliwą mężatką, mam dwóch synków Mareczka lat 7 i Kubusia lat 6. Łobuzy są niesamowite ale kocham ich ponad wszystko :) no i teraz staramy się o siostrzyczkę dla chłopców :) ale jakoś mam przeczucie, że będzie trzeci chłopiec :) :) :)
 
Hej laski

Kasia GRATULUJE GRATULUJE

Julita zdrówka

Jordzik biedna ta Twoja Łucja zdrówka jej życzę i buziaki wysyłam. A może jej zamontujecie huśtawkę w domu np w futrynie haki czy taka przenośna domowa. My mamy taka przenośna i bardzo mi życie ulatwia kiedy młody chce bez wychodzenia z domu uciuciu zawsze pod ręką.
Kobieta wystawiaj tyłek zaraz w niego klapsa dostaniesz za te reklame pomarańczy których jak na złość mi sie tak teraz za chciało a których oczywiście nie mam.

Dziewczynki Pati mi sie zamienił w mała dzidzie. Przyjechał P. brat z niemiec z dziećmi 3 latka i roczek. Maluszek nie chodzi jeszcze i ciągle siedzi mamie na rączkach więc Pati zaczął mi raczkować i ciągle chce na ręce a jak mówię ze nie mogę go nosić to patrzy na mnie z smutna minka rączkami wyciągniętami i mówi " dzidzia". I jak tu mojej 16 kg dzidzi nie wziasc na ręce.
 
hej, hej dziewczynki:) prawie nie było mnie w domu, ciągle u teściów siedziałam,bo małego odbierali z przedszkola..obiecuję poprawę..a testowałam 2 dni temu i poztywny! uwierzycie w 1 cyklu starań?? pewnie termin będę miała na 10 grudnia, tak za 2 tyg idę dopiero do lekarza, bo wczesniej chyba nie ma sensu?zdjęcie 2 kreseczek zrobię i wkleję, obiecuję - a zrobiłam aż 2 testy:) okres miał być wczoraj i nie przylazł na szczęście:) jupi! będę pisać !!!! a po ginie wkleję suwaczek, jak potwierdzi,że jest ok z dzidzką:) ale mi szybko poszło co??? bardzo się cieszę!!!:)
gratulacje:)
 
hej, hej dziewczynki:) prawie nie było mnie w domu, ciągle u teściów siedziałam,bo małego odbierali z przedszkola..obiecuję poprawę..a testowałam 2 dni temu i poztywny! uwierzycie w 1 cyklu starań?? pewnie termin będę miała na 10 grudnia, tak za 2 tyg idę dopiero do lekarza, bo wczesniej chyba nie ma sensu?zdjęcie 2 kreseczek zrobię i wkleję, obiecuję - a zrobiłam aż 2 testy:) okres miał być wczoraj i nie przylazł na szczęście:) jupi! będę pisać !!!! a po ginie wkleję suwaczek, jak potwierdzi,że jest ok z dzidzką:) ale mi szybko poszło co??? bardzo się cieszę!!!:)

Kasia ogromne gratulacje !!!!!!!!!wstawiaj nam tu teścik koniecznie:-)
Bunny - to będziesz miała dwie dzidzie:)
a ja miałam gości od rana z dzieciaczkami jak ja lubię takich gości :-)a teraz lecę do biedrony po jogurty greckie na sernik mojej mamy pychotka:p

 
no proszę tyle czasu mnie nie było a tu takie fajne wiadomości
Kasia ogromne gratulację!!!:-)
powiem wam że też miałam nadzieję że wpadliśmy ale jak dziś odebrałam wyniki mojej tarczycy to zwątpiłam :-( ale teraz ostro zabieram się za siebie jutro idę do alergologa i ginekologa no i szukam jakieś dobrego endokrynologa w wawie więc jak macie kogoś godnego polecenia to piszcie ;-) mnie na razie nie będzie na bb bo mój P. jest na zwolnieniu i chcemy spędzić trochę czasu razem trzymajcie się kochane a Tobie Kasiu jeszcze raz bardzo gratuluję !!:-)
 
reklama
Do góry