reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
jordzik- nie zając ale czas jak ten zając ucieka a ja w szczerym polu.....nie staram sie całego domu wypucować bo to nie realne ale zeby chociaż zrobić porządki bardziej gruntowne niż do tej pory....

wstałam słonko świeci a mnie sie nadal nie chce.......ale nic śniadanie trza zjeść....tyle moge
 
hej , a ja nie boję się drugiego porodu, bo będę miała najprawdopodobniej cesarkę ze względu na zabieg na oczy - korekta wzroku.. miałam 4 lata temu i wybłagałam moją lekarz o skierowanie na ccjak będę w ciąży to mi wypisze..ja rodziłam 10 godzin od 4 rano prawie do 14 i okropnie to wspominam..wlanie jestemy u tesciów na obiedzie i nidługo uciekamy do siebie..
a w pierwszej ciąży pobolewało mnie podbrzusze już tydzień wcześniej a teraz cisza..już zaczynam wątpić,że zaskoczyło w tym cyklu..no ale nic jeszcze nie jest przesądzone,a czy was też może nie pobolewało podbrzusze pomimo,że byłyście w ciąży??
 
kasia u mnie pierwszym objawem zanim jeszcze wiedziałam ze jestem w ciąży był ból piersi. Nigdy mnie nie bolały a tu nagle zaczeły i już wtedy coś zaczełam podejżewać. Podrzusze nie bolało mnie nigdy przez całą ciążę. Także tak jak pisze jordzik - każda ciąża jest inna. Moja szwagierka teaz urodziła synka i ma już 13 letnią córkę i mówi ze ona jest najlepszym przykładem na tak diametralnie różniące się dwie ciąże.
 
Witajcie życzę miłej niedzieli, ja już pichcę rosołek w nowej kuchni :D to znaczy w kuchni po remoncie :)
Kasia- u mnie nic cisza była jak zaszłam w ciążę nic jej nie zwiastowało , nawet myślałam ,że cykl był bezowulacyjny bo nic nie czułam kompletnie.
 
Witajcie :)
Niewiem czy mnie pamietacie ale ja chyba zakonczylam starania ... chyba bo doszlam do wniosku ze nie stac nas na drugie dziecko chociaz maz dalej sie upiera ;/
Ja czasami nie daje rady z oliwka a co dopiero z dwojka ;/
 
witajcie piękna pogoda:)
mnie dopadło jakieś przesilenie wiosenne bo strasznie słaba jestem:(
 
reklama
Sylwia d - to wielka szkoda:-( ale mam nadzieję ,że czasem do nas zajrzysz????
My już po obiadku teraz będziemy się lenić
 
Do góry