reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

No w sumie też myślę że jeszcze trochę za wcześnie , ale patrząc na to jakie sygnały wysyla mój organizm to jestem pewna że nic z tego. Mam 6- letniego syna i zachodząc wtedy od razu (w dzień spodziewanej miesiaczki) wiedzieliśmy że jestem w ciąży. Całe starania trwały u nas 2 tygodnie i już test był pozytywny. Teraz trwa to 4 cykl i ja już odchodzę od
zmysłów...
Ja dopiero drugi cykl, ale czwarty to też jeszcze króciutko. Tutaj dziewczyny starają się po kilka lat.
 
reklama
Najpierw przez 3 dni bolały sutki. A teraz całe piersi bolą, a sutki jeszcze bardziej. Jakby były napompowane, albo jakby mi kto implanty dołożył. Czuję się jak Pamela ! ;-)
Hehe [emoji23] Ja z natury mam duże piersi, i żyły widoczne są zawsze. Dlatego zamach zmian w nich nie widzę. Tylko bolą po bokach i od dołu lekko przy dotyku raczej chwilami czuje takie ciągnięcia bądź rwania, dziwne [emoji16][emoji848]
 
Widzę że nie tylko ja tak mam. PMS taki jak nigdy. Mąż już ma mnie dosyć takie mam humorki [emoji23][emoji23]
Ja dzisiaj kupiłam w Rossmanie bobo test i pink super czuły.

Pink super czuły już zrobilam.
I nic.

Mimo,że dokładnie czuję się tak jak w każdym miesiącu przed okresem, tj. tkliwe piersi, ćmią mnie jajniki i boli mnie krzyż. I z tego co widzę ( zresztą nie tylko ja,) to zauważyłam mam mega PMS-a , czyli jestem marudna jak sto pierników, a i tak robię test za testem nie wiem na co licząc...
 
Witam was pod koniec tego roku :) ja z testem musze czekac do 3 kroli o ile @ nie przyjdzie, tym bardziej ze cykle to raz 27, raz 32 raz pomiedzy dc.... a owu wydaje mi sie ze byla w wigilie, bo jajnik dawal o sobie znac :p mam nadzieje ze w tym miesiacu dluzszy cykl i na swietach sobie zdzialalismy niespodzianke :) (o by małz mial prezent na urodziny chwile po urodzinach ) pozdrawiam was i zycze samych pieknych kreswczek w Nowym roku :)
 
Moja intuicja podpowiada mi szczęśliwe zakończenie tego roku .. ;) Od 1dc to czuję i wydaje mi się, że wczorajszy ból świadczył o zagnieżdżaniu bo po tej nocy zniknęło plamienie, mdli mnie okropnie, znowu nie mogę prowadzić i "tam" wszystko takie znajome. Nie wiem jak i skąd ale wiem, że się udało :D Tylko mimo szczerych nadzei nie mam pojęcia, czy tym razem się utrzyma ... Ten progesteron jest okropnie niski i już raz pozytywny test nie świadczył o ciąży :(
 
Rób test! Skoro tak czujesz to może faktycznie jest coś na rzeczy [emoji4]
Moja intuicja podpowiada mi szczęśliwe zakończenie tego roku .. ;) Od 1dc to czuję i wydaje mi się, że wczorajszy ból świadczył o zagnieżdżaniu bo po tej nocy zniknęło plamienie, mdli mnie okropnie, znowu nie mogę prowadzić i "tam" wszystko takie znajome. Nie wiem jak i skąd ale wiem, że się udało :D Tylko mimo szczerych nadzei nie mam pojęcia, czy tym razem się utrzyma ... Ten progesteron jest okropnie niski i już raz pozytywny test nie świadczył o ciąży :(
 
Najpierw przez 3 dni bolały sutki. A teraz całe piersi bolą, a sutki jeszcze bardziej. Jakby były napompowane, albo jakby mi kto implanty dołożył. Czuję się jak Pamela ! ;-)
Mam to samo, I sutki takie jakby "leniwe" - aż się dziś zaczęłam zastanawiać czy rozstępów nie będzie za chwilę, jak takie tempo puchniecia mam. Czym się tu nasmarowac, żeby się uchronić od rozstępów. Macie jakieś doświadczenie?
 
Rób test! Skoro tak czujesz to może faktycznie jest coś na rzeczy [emoji4]
Zrobię ale zupełnie nie ufam już cieniom a tylko takie u mnie pojawiają się do 6tc.
Jeśli jednak się pojawi to muszę betę zrobić w poniedziałek, żeby we wtorek trafić do Ginki już z wynikiem bo przecież duphaston się kończy a bez niego się nie obejdzie na pewno.
 
reklama
Mam to samo, I sutki takie jakby "leniwe" - aż się dziś zaczęłam zastanawiać czy rozstępów nie będzie za chwilę, jak takie tempo puchniecia mam. Czym się tu nasmarowac, żeby się uchronić od rozstępów. Macie jakieś doświadczenie?
Indywidualna sprawa i najczęściej genetyczna :) Moja mama nie miała i ja też mimo że przytyłam 30kgx2 i schudłam 20kgx2 ;) Kumpela miała +12 na plusie, smarowała się najdroższym kremami a popękała nawet na łydkach.
 
Do góry