reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziewczyny wlasnie jestem po wizycie mojej siostry zmezem i recznym synkiem i powiedzialam jej o ciazy i swoich obawach i mega mnie uspokoila 😊 dlufo z mezem sie starali bo 4 lata i ona pierwsza ciaze miala biochemiczna z drugiej jest malec i powiedziala mi ze ja tez najpierw bolalo po jednej stronie takze mam nie panikowac 😊 u nas chyba to rodzinne po prostu 😊
I pytanie z innej beczki zupelnie- jak z kapielami w ciazy, w sensie ja czesto lubie sobie nalac duuuzoo bardzo cieplej wody do wanny z solami do kapieli itp. Czy w ciazy takie "gorace" kapiele to sa wskazane czy nie?
Niby niewskazane ale ja się kąpałam bo uwielbiam tyle że nigdy nie miałam wody po szyję, raczej wolę mniej, więc bardzo często nawet brzucha nie miałam zamoczonego w całości.
 
Ja dzisiaj kupiłam w Rossmanie bobo test i pink super czuły.

Pink super czuły już zrobilam.
I nic.

Mimo,że dokładnie czuję się tak jak w każdym miesiącu przed okresem, tj. tkliwe piersi, ćmią mnie jajniki i boli mnie krzyż. I z tego co widzę ( zresztą nie tylko ja,) to zauważyłam mam mega PMS-a , czyli jestem marudna jak sto pierników, a i tak robię test za testem nie wiem na co licząc...
 
Ja dzisiaj kupiłam w Rossmanie bobo test i pink super czuły.

Pink super czuły już zrobilam.
I nic.

Mimo,że dokładnie czuję się tak jak w każdym miesiącu przed okresem, tj. tkliwe piersi, ćmią mnie jajniki i boli mnie krzyż. I z tego co widzę ( zresztą nie tylko ja,) to zauważyłam mam mega PMS-a , czyli jestem marudna jak sto pierników, a i tak robię test za testem nie wiem na co licząc...
Który masz dc? Ja dzisiaj 31 dc i na teście nic.
Robiłam wieczorem.
 
reklama
No w sumie też myślę że jeszcze trochę za wcześnie , ale patrząc na to jakie sygnały wysyla mój organizm to jestem pewna że nic z tego. Mam 6- letniego syna i zachodząc wtedy od razu (w dzień spodziewanej miesiaczki) wiedzieliśmy że jestem w ciąży. Całe starania trwały u nas 2 tygodnie i już test był pozytywny. Teraz trwa to 4 cykl i ja już odchodzę od
zmysłów...
 
Do góry