reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
U mnie dziś też 30 dc, powinnam dostać za chwile okres. Test robiłam wczoraj i biel bieli wyszła. Też nie czuje się na okres w ogóle i mam mokro, wczoraj autem jechałam i tak mi mokro było że mówię aha okres mnie zalewa a tu się okazało że nie. Zobaczymy czy dzisiaj przyjdzie franca 🙈😉
Ja tez już miałam wczoraj taki moment ze poczułam ze „coś wycieka” i myśle o ! @, patrzę i znowu nic😂
Zastanawiam się w jaki test najlepiej się zaopatrzyć bo czytając to forum widzę ze one tez niezłe kłamią 😂
 
Ja tez już miałam wczoraj taki moment ze poczułam ze „coś wycieka” i myśle o ! @, patrzę i znowu nic😂
Zastanawiam się w jaki test najlepiej się zaopatrzyć bo czytając to forum widzę ze one tez niezłe kłamią 😂
Chyba nie ma reguły jaki test będzie najlepszy, jedne chwalą jeden inne go nie cierpią hehe. Ja miałam ten z biedry wczoraj za 99 gr. to może źle wyszedł 😂 no i on miał czułość 25, więc czekam na okres, jak nie przyjdzie to będę robić kolejne testy:)
 
Ja tez już miałam wczoraj taki moment ze poczułam ze „coś wycieka” i myśle o ! @, patrzę i znowu nic[emoji23]
Zastanawiam się w jaki test najlepiej się zaopatrzyć bo czytając to forum widzę ze one tez niezłe kłamią [emoji23]

Mi np. Pink test kilka razy pokazał ciąże, a w ciąży nie byłam. Najszybciej kreska pokazała się natomiast na teście z Rossmana check&go j on nigdy fałszywej krechy nie pokazał
 
W sumie chciałam dopiero w poniedziałek... ale co tam, kupię dzisiaj 2 testy, to i na poniedziałek będzie w razie co ;-)
Jak @ nie przylezie, to jutro testuję :-) :)
Ja też jutro będę testować chyba jak okres dziś nie przyjdzie. Wczoraj robiłam ale była biel.
 
Czułość 25 jak wyczytałam i wyrwalam ta szybke to chyba widzę cień cienia... 😲
A wiesz, że mnie to nie zaskoczyło ;) Już wczoraj tak czułam :) Trzymam kciuki za betę i prawidłowy przyrost.

Wy tu o objawach piszecie a ja od 1dc czułam, że to ten moment ;) Nawet bez objawów ;)
Po historii z października ani objawy mnie nie przekonają ani cienie na testach.
Nirstety temperatura jest na tyle nisko, że raczej nawet niezawodna intuicja poległa.
Do tego od pierwszego dnia.przyjmowania.duphastonu mam plamienia.
Nie wiem już co się nawyrabiało z moim organizmem bo dopóki nie zaczęliśmy starać się o Numer3 to wszystko odbywało się książkowo a jedyne plamienie to owulacyjne, które zaczęło się pojawiać ok.rok temu.
Terz nagle organizm postanowił się rozregulować
Nawet Ginka jest zdziwiona bo zna mnie już 7 lat i zawsze powtarzała, że ani testów nie potrzebuję ani nawet USG bo nigdy się nie zdarzyło, żebym cokolwiek przeoczyła.
 
Zrobiłam test rano. Wydaje nam się że coś przebija. Mąż widzi Ale mówił że uwierzy jak zobaczy dwie tłuste krechy. Nie wiem już sama. W pn idę na bete bo mam już dosyć tych sikncow!
20191227_110907.jpeg
20191227_110542.jpeg
1577442420003.jpeg
 
reklama
Do góry