reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Podejdź do okna i zrób zdjęcie w świetle dziennym[emoji8]
Ja tam widzę! Bardzo bardzo bladziutka
20191227_120757.jpeg
20191227_121142.jpeg
20191227_120913.jpeg
 
Ja tez już miałam wczoraj taki moment ze poczułam ze „coś wycieka” i myśle o ! @, patrzę i znowu nic😂
Zastanawiam się w jaki test najlepiej się zaopatrzyć bo czytając to forum widzę ze one tez niezłe kłamią 😂
Też mam to uczucie "wyciekania" od kilku dni, dlatego jeszcze z dozą sceptyzmu podchodzę do mojej porannej kreseczki, na razie się czuje jak na okres. Ciągnie podbrzusze od 2 dni dziś to już non stop, i te cycki mega bolą wszędzie i po bokach i sutki i takie są jak bomby. Dalej mam wrażenie, że będzie okres, muszę chyba zrobić tą bete jeszcze raz. Tak wam pisze, żebyście wiedziały w razie czego, że te objawy jeśli one są na prawdę ciążowe to bardzo mylące bo w życiu bym nie powiedziała, że ten test wyjdzie pozytywny.
 
reklama
Do góry