reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Coś się przebija :)
Kupię dzis elektroniczny to będę wiedziała więcej, ale to by był szok,
Czułość 25 jak wyczytałam i wyrwalam ta szybke to chyba widzę cień cienia... 😲
Kupię dzis elektroniczny to będę wiedziała więcej, ale to by był szok, bo bzykanko staraniowego było raptem 2 razy i w kółko powtarzalismy sobie, że nie robimy dziecka tylko sexy 😜 no i ta beta - <5 parę dni temu, wczoraj byłam cały dzień w spa, mam nadzieję, że nie ugotowalam fasolki w saunie 😬 więc na spokojnie, muszę zluzowac szorty 🙈 i czekać czy się utrzyma bo uczucie jest dokładnie jak na okres - cycki jak donicki, I te pmsowe skurcze brzucha/krzyza. Ale najważniejsze, że się raz udało (jeśli to ciąża) bo już myślałam, że jest jakiś problem z samym zapłodnienie u nas i trzeba będzie to in vitro... - staramy się od 2 lat ponad bez żadnej diagnozy, bo wyniki książkowe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry