reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziewczyny pomocy. Zaraz mam wizytę u gina. Jestem w okolicach owulacji. Jakie parametry powinien zmierzyć mi lekarz? Grubość endometrium, co jeszcze? To nie jest monitoring cyklu tylko zwykłą wizyta ale przy okazji chce poprosic, żeby pani doktor oceniła czy owu była, będzie czy raczej wygląda to na cykl bezowulacyjny.
Czy jest pecherzyk dominujący jakiej wielkości, endometrium i śluz w szyjce
 
Czy jest pecherzyk dominujący jakiej wielkości, endometrium i śluz w szyjce
Dzięki, może przyda mi się ta info na następną wizytę :) bo już jestem dawno po wizycie :) Wygląda na to, że cykl mi się wydłuży bo wg USG jestem jeszcze przed owu a to już 18 dc. Jest pęcherzyk ale nie wiem jaki duży. Powiedziała babka, że wg niej po weekendzie dopiero powinna być owulacja. Dodala, że wszystko wygląda ok i że nie widzi przeciwwskazań do starań o kolejne bobo. Pobrala cytologię i to by było na tyle :) cieszę sie, że cykl jeszcze nie jest stracony bo po moich odczuciach (brak śluzu itp) już myślałam, że będzie bezowulacyjny a tu nadal jest szansa na owu i bobaska ;) zresztą wczoraj wieczorkiem pojawił się śluz więc wszystko się zgadza :)
 
Hej dziewczyny dawno tu nie wchodziłam, nie wiem czy jesteście wszystkie i co tam u Was? Ja się totalnie zalamalam. Przestałam czytać forum, bo miałam wrażenie że się nakrecam jeszcze bardziej. Myślałam, że mi się udało ten temat odpuścić i, odstawić z boku, ale jak tylko poczułam że zbliżają się dni płodne to od nowa wróciła i, liczyłam wsssystko skrupulatnie. W tym cyklu owulacje miaalm jakby późno z testów. Ale czułam leciutko tylko taki ból. Biorę drugi miesiąc ovarin i myślę czy to nie po nim mi się trochę te bólu owulacyjne nie zlagodzily. Ale koniec końcu testy robię do dzisiaj (okres w sobotę mam mieć) i ona nadal wychodzą tak że ta kreska testowa jest o ton jaśniejsza od tej głównej. Przed wczoraj bolał mnie jajnik ale to z lewej strony a owulke mam w tym miesiącu z prawej. I tersz czuje takie dziwne bóle brzucha jak na okres, ale piersi zupełnie nie bolą. Już nie wiem co mam myśleć.. Bo z jeden strony ta nadzieja ciągle gdzieś jest a z drugiej to tyle razy się nie udało że nie mam odwagi myśleć że tym razem będzie inaczej. Buziaki dziewczyny, Jezu ale się rozpisalam! Miłego dnia i powodzenia jeśli któraś testuje dziś
Hej kochana, ja też zniknęłam z forum bo strasznie się nakrecalam , dziewczynom się udawało A mi ciągle nie , masakra. Jednak prawdę mówiąc prawie cały czas podczytywalam forum. Cieszę się że wróciłaś, może to właśnie jest twój szczęśliwy cykl😍😚
 
Hej kochana, ja też zniknęłam z forum bo strasznie się nakrecalam , dziewczynom się udawało A mi ciągle nie , masakra. Jednak prawdę mówiąc prawie cały czas podczytywalam forum. Cieszę się że wróciłaś, może to właśnie jest twój szczęśliwy cykl😍😚
Jejku to identyko jak mi. Każdemu się spełniało moje marzenie tylko nie mi. Trzymam za nas kciuki żeby jak najszybciej dołączyć do grona szczęśliwych kobitek
😁
 
reklama
Do góry