reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Nie myśl tak negatywnie :) Trzeba wierzyć i być dobrej myśli :) Trzymam kciuki :)


6.12 u mnie wypada początek niby szansy na zajście :) Trzymam kciuki za pozytywny efekt :)
Mi też 6 wypadają dni płodne także w Mikołajki działamy i zobaczymy z jakim skutkiem. Oczywiście wcześniej monitoring u gina i potwierdzenie wszystkiego :) jak dobrze pójdzie to testuję w Sylwestra :)
 
@Vici32 nie szykuj się na najgorsze na to zreszta nie da się naszykować. Bądź dobrej myśli i doczekać spokojnie do lekarza. Będzie dobrze trzymam mocno kciuki.
@MonDiet ja tez widzę cień cienia. Na betę nie musisz być na czczo ani robić jej o określonej porze.
 
Sporo czasu zajęło mi nadrobienie wątku od rana 🙈
Mega dużo pozytywów!!! Gratuluję i pozdrawiam.
Te, które czekają- głowa do góry i cieszmy się swoimi połówkami 😘 bo tylko w ten sposób nie zwariujemy.
My dziś już spacer za sobą, wspólna kolacja, może film ... 🤣
Także miłego wieczoru wszystkim życzę!!❤
 
A ja już mam pierwsze zapalenie pęcherza - ciąża na dobre się nie rozkręciła a ja już z zapaleniem. Pije tylko sok z żurawiny i wit C bo co tu innego 😤
Z tą żurawiną trzeba uważać bo jest niedozwolona w ciąży, chyba że po konsultacji z lekarzem.
Niestety też mnie męczy nawracające ZUM :/
 
cześć, mam nadzieję że o mnie nie zapomniałyście :) ja się wyłaczyłam bo skoro nie mogłam się starać to nawet tutaj nie wchodziłam. Aktualnie skończyłm 1 owulację w której mogłąm się starać. niestety tylko raz były przytulanki więc nie nastawiam się na dwie kreseczki. ale też nie mamy teraz ciśnienia by włąśnie w pierwszym cyklu od poronienia udało nam się. To tyle po krótce co u mnie. Wielu dziewczynom udało się zajść w październiku?
Pamiętamy :) Witaj z powrotem :)

Mi też 6 wypadają dni płodne także w Mikołajki działamy i zobaczymy z jakim skutkiem. Oczywiście wcześniej monitoring u gina i potwierdzenie wszystkiego :) jak dobrze pójdzie to testuję w Sylwestra :)
Jeśli @ przyjdzie o czasie to testujemy razem ;)

Dziewczyny kciuki za wyniki bety :) Po cichu Gratuluję nowych 2 Kreseczek :)
 
reklama
Z tą żurawiną trzeba uważać bo jest niedozwolona w ciąży, chyba że po konsultacji z lekarzem.
Niestety też mnie męczy nawracające ZUM :/

Pierwsze słyszę . Mi gin zawsze mówił ze tylko żurawina a najlepiej profilaktyczne pic sok . W pierwszej ciąży miałam stale problemy w drugiej piłam żurawinę i ani jednej infekcji - nie wiem czy był to związek z jej piciem ale nie miałam problemów .
 
Do góry