reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziewczyny, ja troszke zmienie temat bo mam pytanie czy ktoras z Was ma tez problem z bardzo mala iloscia sluzu w takcie dni plodnych? Jesli tak to jak sobie z tym radzicie?
Ja kupiłam żel FortilSafe Plus - dziewczyny tu gdzieś polecały jak był jeszcze pod nazwą Conceive Plus. Aplikowałam w tym cyklu przed każdym stosunkiem 5ml strzykawką do środka i jestem w ciazy. Nie wiem czy to zasługa tego żelu ale napewno coś mi pomógł.
 
@Smerfetka94 bardzo mi przykro.. wspolczuje. Wiem co czujesz..
dlatego pisalam ze dwie kreski to dopiero poczatek. Wszystko moze sie zdazyc. Ja bardzo chce ciazy ale wiem ze to bedzie 9mcy stresu i oczekiwania.. jakie to niesprawiedliwe i jakie powszechne.. bardzo duzo kobiet ma poronione ciaze za soba.
 
Powiem ci na moim przykładzie jak zapytałam lekarza jak mam zazywac Wiesiołek to powiedział że mogę cały cykl i na początku tak robiłam a później stwierdziłam że będę brać do owulacji u mnie występuje różnie więc zawsze się sugeruje bólem owulacyjnym który w moim przypadku jest odczuwalny. Jak tylko poczuje wtedy Wiesiołek odkładam.
A co w momencie kiedy się nie wie kiedy ma się owu bo np nie ma możliwości monitoringu a testy owu pokazują tylko pik LH a nie ze owu w danym cyklu będzie? Pytam z ciekawości bo i tak wiesiołka zażywać nie mogę.
 
A mi wiesiołek mimo 3 miesięcy stosowania (oczywiście tylko do owu) nie pomógł. Wcale nie czułam,ze mam więcej śluzu, ciagle była susza.

Coś słyszałam ze dopiero po 3 miesiącach widać efekty. Ja miałam tabletki i brałam aż 6 kapsułek.

Na śluz dodatkowo:

- picie wody. Polecam aplikacje na telefon, ona wyliczy Ci odpowiednia ilość. I nie szklankę na raz, tylko małymi łyczkami np. Szklankę w 30-40 minut, bo inaczej co wypijesz to wysiusiasz :)

- siemię lniane

-syrop na kaszel / acc - rozrzedza śluz. Polecane tez dla partnera bo rozkleja i przyspiesza plemniki.
 
reklama
Kobiety moje drogie byłam dziś u gina i przepisał mi dupka i teraz zgłupiałam. Przeczytałam ulotkę wzdłuż i wszerz i nie do końca rozumiem jak ma mi pomóc w zajściu w upragnioną ciążę. Ma mi wyrównać poziom prolaktyny, ale owulacji nie wywołuje. Mam go brać po 1 tabletce 1 raz dziennie przez 10 dni. Mam jeszcze pytanie czy któraś z Was miała na niego silną reakcję alergiczną? Albo ma astmę oskrzelową i coś się z nią działo przy dupku? Ja niestety często mam reakcje alergiczne na różne leki i niestety w większości wywołują straszne ataki astmy.
 
Do góry