reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Powiedz mi czy 6t1d według apki inokresu? Czy według usg? Bo u mnie w każdej ciazy się to trochę rozni (na usg wychodzi zarodek młodszy o kilka dni). A pytam bo idę do gina akurat 5t6d i tez się zastanawiam co zobaczę.
Zgadza się wszystko. Moje wyliczenia, wyliczenia aplikacji i usg. Wszystko się pokrywało.
 
Mnie sie wszystko rozregulowalo od kiedy staramy sie.. zwykle mialam po 25 dni. Ostatni mialam 30 i pozytywne testy ciazowe, ale nie udalo sie jednak. Daje sobie srednia 27 dni 😁
Mnie tez sie rozregulowalo od czasu kiedy sie staramy i w sumie ta @ zaczela sie dziwnie od kilkudniowego plamienia a dopiero pozniej sie rozkrecilo. Nigdy tak nie mialam. Czyli w przyszlym miesiacu testujemy w podobnym czasie:)
 
Ostatnia edycja:
Mnie tez sie rozregulowalo od czasu kiedy sie staramy i w sumie ta @ zaczela sie dziwnie od kilkudniowego plamienia a dopiero pozniej sie rozkrecilo. Nigdy tak nie mialam. Czyli w przyszlym miesiacu testujemy w podobnym czasie:)
Tak :) w tym cyklu odpuszczam wszystkie testy. Jedynie jak mi sie juz spozni @ to zrobie i jak wyjdzie to od razu na badanie z krwi lece. Strasznie zle przeszlam ostatnie wydarzenie i nie chce sie za wczesnie cieszyc.
 
reklama
Do góry