reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Dziewczyny które badają szyjkę. Powiedzcie jak to jest, u mnie 25 DC przy cyklach 30dniowych, szyjka nisko, miękka w środku jakby rozpulnione wszystko i miekkie
 
reklama
Dziewczyny które badają szyjkę. Powiedzcie jak to jest, u mnie 25 DC przy cyklach 30dniowych, szyjka nisko, miękka w środku jakby rozpulnione wszystko i miekkie
Ja dopiero uczę się badać, ale z tego co pisały tu dziewczyny, wiem, że niska i miękka jest przed okresem, a w ciąży twarda i wysoko
 
Teraz tak masz czy przed każdą miesiączka?
Rozpulchnienie przez każdą, aż dziwne, ciężko coś sprawdzić bo wydaje mi się, że wszystko jest tak miękkie że mogę uszkodzić paznokciem przy badaniu. A pazury mam krótkie zupełnie. Na wysokości szyjki się nie znam, zaczęłam sprawdzać dokładnie bardzo niedawno.
 
Dziewczyny które badają szyjkę. Powiedzcie jak to jest, u mnie 25 DC przy cyklach 30dniowych, szyjka nisko, miękka w środku jakby rozpulnione wszystko i miekkie

ja w poprzednim cyklu też tak miałam czyli nisko bardzo i był okres. Rozpulchnienia nie pamiętam na pewno była bardziej twarda niż na owulację bo na owulacje była tak miękka że prawie jej nie było czuć.
 
ja w poprzednim cyklu też tak miałam czyli nisko bardzo i był okres. Rozpulchnienia nie pamiętam na pewno była bardziej twarda niż na owulację bo na owulacje była tak miękka że prawie jej nie było czuć.

dopisze jeszcze że mam 18 dzień cyklu (cykle 27/28) szyjka nizutko więc znowu się nie udało na to wygląda.
 
reklama
Do góry