reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Witam się z rana,
Parę dni temu byłam u gina kontrolnie po histeroskopii, wszystko pięknie ładnie, dał zielone światło. Pokazałam mu wyniki z badań genetycznych na trombofilię wrodzoną, gdzie wyszło mi nieprawidłowo mthfr (hetero) i pai-1 w układzie homozygotycznym. Dla zainteresowanych mthfr to tylko kwestia suplementacji zmetylowanym kwasem foliowym. Jeżeli chodzi o pai-1 to mowil m. in. o acardzie i o czymś jeszcze, ale nazwy nie zrozumiałam (pewnie o heparynie), ale dopiero jak potwierdzimy ciążę - nie wcześniej! (dopytywałam go o to, bo czytałam, ze niektóre dziewczyny dostają od razu po pozytywnym wyniku ciążowym, a nawet w okresie starania).

No więc jestem już chyba po owulacji, chyba, bo testy owu mi nie wychodziły (jednak ta kreska była ciut jaśniejsza od kontrolnej w czasie, który przewiduje producent do sprawdzania), ale z drugiej strony wyjątkowo boleśnie odczułam jajnik i plecy w tym cyklu, temp tez mi już skoczyła.

A teraz przede mną najdłuższe 2 tygodnie. Testować będę 11-12 listopada. Wiem, ze ciasno testować już w tym terminie, ale mam nadzieje, ze dla wszystkich znajdzie się miejsce :p
Spokojnie :) im więcej nas bedzie testowac tym wieksza szansa, że któraś się pochwali pozytywem :-D a najlepiej wszystkie ;)
 
A mnie jakoś brzuch przestał boleć wczoraj, piersi przestały kłuć od wieczora i temperatura dziś jest niższa :-( więc pewnie @ przyjdzie :-( a nie testowanie :-( Zastanawiam się czy te wszystkie wcześniejsze objawy to moja projekcja, czy mogło być może tak że coś było ale się nie zagnieździło ? Smutno mi dziś.
 
A mnie jakoś brzuch przestał boleć wczoraj, piersi przestały kłuć od wieczora i temperatura dziś jest niższa :-( więc pewnie @ przyjdzie :-( a nie testowanie :-( Zastanawiam się czy te wszystkie wcześniejsze objawy to moja projekcja, czy mogło być może tak że coś było ale się nie zagnieździło ? Smutno mi dziś.
Nie martw się jeszcze nie wszystko stracone póki nie masz @
 
A ja wogóle nie czuję się ciążowo, wczoraj wieczorem miałam tylko mega zgagę. Ale okres mam dostać około 4-7 listopada, więc może jakaś nadzieja jest. Nie mam typowo ciążowego śluzu, więc sama nie wiem czego się spodziewać.
 
No to chyba już bardziej w ciąży być nie mogę. 21 testów potwierdza :laugh2:
15 dpo. Okres nie przyszedł. 10 listopada mam pierwsza wizytę u lekarza. Oczywiście musiałam się umówić prywatnie bo tak to musiałabym czekać do 12 tygodnia żeby w ogóle zobaczyć cokolwiek.
Gratulacje. Kiedy powinnaś mieć @ ? Ze takie ładne|| wyszły
 
reklama
@Smerfetka94 i jak partner zareagował? :)

Ja się dziś kiepsko czuje. Boli mnie czoło, jakaś bez sił jestem, żołądek pobolewa, rano biegunka, głowa od wczoraj muli a tu trzeba wysiedzieć w pracy do 15 i jeszcze jutro.
 
Do góry