reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
W tym cyklu jednak znowu nic nie będzie. Wróciłam do domu od rodziców dzień przed owulacją. Już mieliśmy się zabierać do działania, a tu nam się synek mocno rozchorował [emoji853] śpi z nami. Ciężko się skupić na czymś innym niż jego zdrowie, bo wisi nad nim widmo szpitala jak się nie poprawi do jutra. W tym cyklu skupie się na tym żeby jemu się polepszyło. Nie pierwszy cykl i nie ostatni..
Trzymam kciuki za to żeby Wasz był szczęśliwie zakończony dwoma kreseczkami [emoji846]
Dużo zdrówka dla Synka. Mocno przytulam
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa.
Kilka słów o mnie
Mam na imię Gabrysia, mam 23 lata, synka już 4,5 letniego, narzeczonego.

Mam nadzieję, że przy Was szybciej ukażą się te 2 kreseczki.

Ale też przyznaje sie szczerze, że nie upieramy się, nie myślimy o tym, co będzie to będzie w danym cyklu.
Mamy jeszcze czas [emoji3526]

Ostatnia owulka 23.10, poprzytulalismy się dość mocno [emoji3526][emoji3526]

Czekam, żeby wykonać pierwszy test albo wcześniej bete [emoji3526]

Pozdrawiam Was [emoji3526][emoji3526]
 
Hmm... to ja nie wiem co się dzieje, aż zaczynam się bać bo nigdy takich miesiączek nie miałam. W maju poroniłam ciąże i od tego czasu mój cykl stanął na głowie. Mam straszne plamienia, przez cały cykl. Myślałam, że może to niedomoga lutealna, więc zaczęłam brać progesteron i plamienia po nim przechodzą. Biorę już drugi cykl i drugi raz mam istne oberwanie chmury ;). Biorę go na własną rękę bo lekarze tutaj nie wierzą w działanie progesteron, temat rzeka... Mam też problem z określeniem owulacji. Przed poronieniem wiedziałam w którym dniu jest, miałam typowe obawy, natomiast teraz nie dzieje się zupełnie nic... ani bólu, ani śluzu i boję się że luteiną mogę ją zablokować. Stosuję testy owulacyjne ale nigdy kreska nie była tak ciemna jak kontrolna, więc nie wiem czy im ufać.
Czekam na wizytę u lekarza, niestety rodzinnego bo tutaj ciężko o wizytę u ginekologa. Mam nadzieję, że zbada mi hormony. Ehh, mam dość :/
Hej... Ja biore progesteron.. co do moich miesiaczek to tylko mi sie wyregulowaly. Przynajmniej do tego cyklu bo w piatek @ miala przyjsc a jeszcze jej nie mam. Ale moje miesiaczki nie byly po tych tabletkach wogole obfite.. @ trwala max 3 dni.
Wiec to pewnie kwestia indywidualna...
 
Dziękuję za odpowiedź. Właśnie czytałam opinie o tej pani i dużo osób poleca.
Też sprawdzilam teraz opinie i faktycznie sporo zadowolonych
Hej dziewczyny, jestem tu nowa.
Kilka słów o mnie
Mam na imię Gabrysia, mam 23 lata, synka już 4,5 letniego, narzeczonego.

Mam nadzieję, że przy Was szybciej ukażą się te 2 kreseczki.

Ale też przyznaje sie szczerze, że nie upieramy się, nie myślimy o tym, co będzie to będzie w danym cyklu.
Mamy jeszcze czas [emoji3526]

Ostatnia owulka 23.10, poprzytulalismy się dość mocno [emoji3526][emoji3526]

Czekam, żeby wykonać pierwszy test albo wcześniej bete [emoji3526]

Pozdrawiam Was [emoji3526][emoji3526]

Hej :) . Obyś nie zagościła długo i zobaczyla upragnione II kreseczki ;) a który cykl się starcie jeśli można wiedzieć??
 
Wiecie co dziewczyny - czasem piszecie ze kochacie się codziennie . Generalnie powinno się co najmniej co 2 dni żeby te plemniki były bardziej dojrzałe wtedy wówczas plemnik ma szanse dostać się do komórki [emoji3]. Wiem ze wiecie o tym ale tak pisze ku przypomnieniu [emoji3]. Także do dzieła [emoji6][emoji3]
Niby tak... ale mi ginekolog powiedziała ze co drugi w niepłodne,a płodne jak się uda to codziennie...
 
Hej dziewczyny :)
ja się trochę podłamałam i wyłączyłam forum. Ogólnie dobiło mnie to, ale już mam głowę podniesioną i czekam na wizytę kontrolną u ginekologa. Mam nadzieję, że da od razu zielone światło do kolejnych starań. Do endo również jestem zapisana- wizyta za 2,5 tygodnia.

Idę poczytać co u Was, bo trochę mnie tutaj nie było.
Witaj z powrotem :) Najważniejsze jest pozytywne nastawienie :)

Trzymam za Was wszystkie kciuki :) My ten cykl też wykorzystaliśmy bardzo dobrze ;) Owulacja pojawiła się wcześniej więc i teścior pierwszy wkracza do akcji już 03.11 ;)
Już nie mogę się doczekać analizy pod każdym kątem hahahahaha
 
Witaj z powrotem :) Najważniejsze jest pozytywne nastawienie :)

Trzymam za Was wszystkie kciuki :) My ten cykl też wykorzystaliśmy bardzo dobrze ;) Owulacja pojawiła się wcześniej więc i teścior pierwszy wkracza do akcji już 03.11 ;)
Już nie mogę się doczekać analizy pod każdym kątem hahahahaha
Koniecznie tez na świetle dziennym ;)
 
Witaj z powrotem :) Najważniejsze jest pozytywne nastawienie :)

Trzymam za Was wszystkie kciuki :) My ten cykl też wykorzystaliśmy bardzo dobrze ;) Owulacja pojawiła się wcześniej więc i teścior pierwszy wkracza do akcji już 03.11 ;)
Już nie mogę się doczekać analizy pod każdym kątem hahahahaha
Nie zapomnij wyjsc na balkon :D
 
reklama
Do góry