reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

@Smerfetka94 hm.. jak @ do Ciebie nie przyjdzie to bym tez na bete leciała :-) u mnie na popoludniowym plamieniu sie skonczylo. Tez jestem ciekawa co sie dzieje.. Piersi na szczescie juz tak nie dokazuja.." podszczypywanie " sie skonczylo tylko bola podczas dotyku. Pewnie mam już jakas schize :-)

@Jadwiga1920 czyli dzis romantyczny wieczorek??
 
reklama
Wiecie co..patrze tak teraz na ten dzisiejszy test i widze tam druga kreske.
Tylko nie wiem czy ona byla tam od początku tak jak mi sie wydawalo czy po czasie
Swiruje przez Was [emoji14]
 
@Smerfetka94 hm.. jak @ do Ciebie nie przyjdzie to bym tez na bete leciała :-) u mnie na popoludniowym plamieniu sie skonczylo. Tez jestem ciekawa co sie dzieje.. Piersi na szczescie juz tak nie dokazuja.." podszczypywanie " sie skonczylo tylko bola podczas dotyku. Pewnie mam już jakas schize :-)

@Jadwiga1920 czyli dzis romantyczny wieczorek??
Pojde jak nie dostane do poniedziałku
 
Mnie piersi zawsze przed okresem bolą bardzo, mam dość spore trochę ważą brodawki tez zawsze mi ciemnieją wiec chyba to nie zawsze jest wyznacznik, przynajmniej w moim przypadku.
 
reklama
Myslicie ze pozytyw? Dzisiaj 12dc szybko cos.
Naskrobalyscie 30stron kiedy ja to nadgonie :eek: ;)
0FB91896-726B-47A4-A641-35B7068A0B75.jpeg
 
Do góry