reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Masz rację. Podobno dobre myśli przyciągają dibre rzeczy
Ja muszę czekać do 8 września na dzień kolejnej @. W pracy mam sajgon a nad niczym nie panuje. Totalny brak skupienia :) tak sobie pomyślałem, że w tym cyklu będę afirmowac, tzn tylko pozytywnie myśleć na tak, bez dopuszczanie myśli na nie. Miłego dnia dziewczyny. Damy radę! :)
 
reklama
Ja muszę czekać do 8 września na dzień kolejnej @. W pracy mam sajgon a nad niczym nie panuje. Totalny brak skupienia :) tak sobie pomyślałem, że w tym cyklu będę afirmowac, tzn tylko pozytywnie myśleć na tak, bez dopuszczanie myśli na nie. Miłego dnia dziewczyny. Damy radę! :)
Ja już tyle razy się rozczarowałam, że nawet nie umiem myśleć że ttm razem się udało. Ale próbuję bo oszaleje
 
Dziewczyny, czy przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia Wasi mężowie brali jakieś suplementy? Polecacie coś?
 
a ja dziewczyny w robociez dekikatne plamienia tez rano mialam, ale to raczej jasna kawa z mlekiem. Troche plecy bola, troche brzuch. Jutro rano na bete lece ale wynik pojutrze.
 
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj pełna optymizmu bo rano test owu wyszedl co prawda negatywny ale druga kreska prawie dorównuje kolorem testowej. Wieczorem sprawdzę raz jeszcze i działamy! Jakieś mam dzisiaj pozytywne myśli,dobry humor, może to słońce i piękna pogoda, może zbliżającą się owulacja i hormony, nie wiem ale staram się myśleć że będzie dobrze i nie ma innej opcji. Trzymam kciuki żeby Wasze testowanie wychodziło pozytywnie!!!
 
reklama
Do góry