reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Jutro powinna być owu - gdyby cykl wrocil do normy. Do dzisiaj wszystkie testy miały 1 kreskę a dzis ten na zdjeciu ma drugą bardzo wyrażną. Może to jest to! :-D
Dziewczyny
Zadalam pytanie o testy i ich wiarygodność i podzielę się moimi wynikami...
W piatek po południu pojawiły mi się dwie kreski (jak na żal zdjęciu) w sobotę, czyli dniu w którym wg obliczeń powinna być owu znów 2 kreski. W niedzielę już tylko jedna. Zal zdjecia. Wychodzi na to że dzień przed LH skoczylo, w dniu owu wysoko, dzień po spadło poniżej wskazań testu. Zobaczymy o dalej, ale biorąc pod uwagę ból janika w sobotę, taki klasyczny owulacyjny to w tym cyklu testy naprawdę trafiły 100%. Dolozylismy starań aby wykorzystać ten czas więc pełna optymizmu czekam 2 tyg... Może tym razem się uda ::)))))
A jak u was???????
 

Załączniki

  • IMG_20190825_231030.jpg
    IMG_20190825_231030.jpg
    60,8 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_20190825_231115.jpg
    IMG_20190825_231115.jpg
    176,1 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Dziewczyny zglupialam całkiem.. 4 dni temu dostałam plamienia, więc byłam pewna że będę miła okres bo tak się u mnie zawsze zaczynało. Plamienia miałam przed dwa dni. Od wczoraj cisza. Dziś powinnam mieć okres a nawet brzuch mnie nie boli tak jak zwykle.. Boję się zrobić test żeby się nie rozczarować, bo jakoś nie mogę uwierzyć w to że mogło się udać
 
Dziewczyny zglupialam całkiem.. 4 dni temu dostałam plamienia, więc byłam pewna że będę miła okres bo tak się u mnie zawsze zaczynało. Plamienia miałam przed dwa dni. Od wczoraj cisza. Dziś powinnam mieć okres a nawet brzuch mnie nie boli tak jak zwykle.. Boję się zrobić test żeby się nie rozczarować, bo jakoś nie mogę uwierzyć w to że mogło się udać
Zrób kochana, może to bylo plamienie implantacyjne. Trzymam kciuki!
 
Dziewczyny zglupialam całkiem.. 4 dni temu dostałam plamienia, więc byłam pewna że będę miła okres bo tak się u mnie zawsze zaczynało. Plamienia miałam przed dwa dni. Od wczoraj cisza. Dziś powinnam mieć okres a nawet brzuch mnie nie boli tak jak zwykle.. Boję się zrobić test żeby się nie rozczarować, bo jakoś nie mogę uwierzyć w to że mogło się udać
Wiec chyba czas na nas ☺️
Ja wczoraj kupiłam 2 testy Pepino - tylko takie były..
Dziś termin @, lecę sprawdzić co i jak bo niepewność mnie zżera
 
Dziewczyny zglupialam całkiem.. 4 dni temu dostałam plamienia, więc byłam pewna że będę miła okres bo tak się u mnie zawsze zaczynało. Plamienia miałam przed dwa dni. Od wczoraj cisza. Dziś powinnam mieć okres a nawet brzuch mnie nie boli tak jak zwykle.. Boję się zrobić test żeby się nie rozczarować, bo jakoś nie mogę uwierzyć w to że mogło się udać
Rob test:) Szkoda nerwow na zastanawianie się.. :)
 
reklama
Do góry