reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziewczyny zglupialam całkiem.. 4 dni temu dostałam plamienia, więc byłam pewna że będę miła okres bo tak się u mnie zawsze zaczynało. Plamienia miałam przed dwa dni. Od wczoraj cisza. Dziś powinnam mieć okres a nawet brzuch mnie nie boli tak jak zwykle.. Boję się zrobić test żeby się nie rozczarować, bo jakoś nie mogę uwierzyć w to że mogło się udać
Testuj, testuj :)
Niestety i tym razem się nie udało
Ewidentnie I krecha, nie chce być inaczej Zobacz załącznik 1014417
Może jeszcze daj sobie kilka dni, jak @ się nie pojawi to próbuj za 2-3 dni :)
 
Testuj, testuj :) Może jeszcze daj sobie kilka dni, jak @ się nie pojawi to próbuj za 2-3 dni :)
Ja miałam. Tak w pierwszej ciąży. Zrobiłam. Test w dniu @ i negatywny. Potem okresu nie było kolejne 6 dni i zrobiłam. Następny test a tam druga kreska jasniusienka że ledwo było widać. Więc może jeszcze jest szansa u Ciebie
 
A wiesz mniej więcej kiedy była owu, bo może zawcześnie na test?
Mniej więcej 12 sierpień.. ale to wg kalendarzyka, po odstawieniu tabletek cykle mam regularne - 30 dni :-) :)

Daj sobie czas. Jeśli nie ma @ możesz być w ciąży, a test po prostu nie wyszedł.
Przy poprzednich ciążach testy wychodziły bez problemu.. ale może masz racje, poczekamy, zobaczymy ;)
 
reklama
Do góry