reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Natka, to cudowna wiadomość. Nie zapeszam, nie gratuluję ale mega Cieszę się z Tobą
[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Gratuluję kochana!!! Rośnijcie zdrowo!!!
PS.czułam to...
Nie dziękuję na razie [emoji8] oj, chciałabym rosnąć z Fasolka zdrowo, trzymajcie kciuki [emoji6][emoji8]
Czulas?? To wyczuwaj dalej dobre fluidy, niech się spełni :) [emoji3590] [emoji3590] [emoji3590]
Dziewczyny nie wytrzymałam dziś 24 dc.test negatywny to mój 3 cykl starań po poronieniu,niestety pewnie znowu nic,szkoda bo miałam przeczucie,że tym razem się udało,A tu niestety jedna kreska na teście o czułości 10
Kochana, wstrzymaj się jeszcze, ile po owulacji jesteś? Może być za wcześnie. Ja na przyklad dopiero koło 19 dc miałam owulacje więc 24 dc też nic by nie było na teście [emoji6] czasami testy pokazują coś kilka dni po terminie @, a ciąża jest młodsza [emoji6]
Kochana i Tobie na razie nie dziękuję [emoji6][emoji3590] nie chce zapeszyc.
 
Ostatnia edycja:
Kochana, wstrzymaj się jeszcze, ile po owulacji jesteś? Może być za wcześnie. Ja na przyklad dopiero koło 19 dc miałam owulacje więc 24 dc też nic by nie było na teście [emoji6] czasami testy pokazują coś kilka dni po terminie @, a ciąża jest młodsza
 
Owulacje miałam w 12/13 dc dziś jest 24 dc czyli jakieś 12 dni temu, dlatego byłam pewna,że jeśli to ciąża to "super czuły test" już ją wykaże a tu nic....
 
reklama
Do góry