reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Hej dziewczyny ♥
Pisałyście, żebym dawała znać co i jak, że może się udało i.... nieśmiało mówię, że tak, udało się ;)
Objawów zaobserwowałam troszkę, mało uporczywych, dzięki Bogu... :)
Robiłaś test ? :*:) super gratuluję
Ja niestety jak byłam przed chwilą w toalecie to na papierze miałam brązowe uplawy ze skrzepem. U mnie dziś 27 dzień więc może okres mi się przesunął i dostanę szybciej @ :(
 
reklama
Robiłaś test ? :*:) super gratuluję
Ja niestety jak byłam przed chwilą w toalecie to na papierze miałam brązowe uplawy ze skrzepem. U mnie dziś 27 dzień więc może okres mi się przesunął i dostanę szybciej @ :(
Robiłam, od 15ego widać drugą kreseczkę i ciemnieje powolutku... :)

Nic nie przekreślaj jeszcze ;* Czekaj cierpliwie. ;* A nawet jeśli, to kolejny miesiąc przyjemności... Ja ją musze sobie darować, a .... chęć jest :D
 
Robiłam, od 15ego widać drugą kreseczkę i ciemnieje powolutku... :)

Nic nie przekreślaj jeszcze ;* Czekaj cierpliwie. ;* A nawet jeśli, to kolejny miesiąc przyjemności... Ja ją musze sobie darować, a .... chęć jest :D
Można się kochać w ciąży, dopiero jak już jesteś w wysokiej to nie:)
 
Wiem, ale po jednej stracie wolę nie ryzykować. A na pewno wstrzymać się do wizyty u lekarza.
No tak faktycznie zapomniałam o tym .
Ja już wiem że dostanę @ Pewnie jutro bo mi się rozregulowal znowu albo mi pęcherzyka nie pęka. Żadnej nadzieji dawać sobie nie chce. Cieszę się że Tobie się udało i że nie musialas czekać na to długo i męczyć się psychicznie , buziaki :):):*:*
 
No tak faktycznie zapomniałam o tym .
Ja już wiem że dostanę @ Pewnie jutro bo mi się rozregulowal znowu albo mi pęcherzyka nie pęka. Żadnej nadzieji dawać sobie nie chce. Cieszę się że Tobie się udało i że nie musialas czekać na to długo i męczyć się psychicznie , buziaki :):):*:*
Trzymam za Was dziewczyny mocno kciuki ♥
 
Witam Was serdecznie !
Jestem tu nowa,szczerze to nigdy nie byłam na żadnym forum tego typu,ale ostatnio chyba właśnie tego mi trzeba.
Trochę historii
W 1990 r. urodziłam pierwszego syna,niestety niepelnosprawnego,zmarł jak miał 6 lat i 9 m-cy
W 2009 r. zdrowy chłopak (Dominik)
W 2013 r. niestety niepełnosprawny chłopak (Bartuś)
Potem szereg badań genetycznych i okazało się jak to lekarz ujął ma Pani pecha,w genach nic nie ma,wygląda na to,że genetycznie nie jesteście obciążeni w żaden sposób
Długo się zastanawiamy i w końcu podejmujemy decyzję o kolejnym dziecku.
2019 r. marzec uprawnione II kreski,niestety 8tc poronienie,krwiak podkosmowkowy
Ale ja nie daje za wygraną, teraz znów się staramy,obecnie jestem w 22dc 12/13dc była owulacja,czekamy na testowanie.
Pozdrawiam Was wszystkie,mam nadzieję,że w końcu każdej z nas się uda,mi nie została już dużo czasu mam 37 lat,więc jeśli do 39 się nie uda odpuszczam
Dziewczyny nie wytrzymałam dziś 24 dc.test negatywny to mój 3 cykl starań po poronieniu,niestety pewnie znowu nic,szkoda bo miałam przeczucie,że tym razem się udało,A tu niestety jedna kreska na teście o czułości 10
 
reklama
Dziewczyny nie wytrzymałam dziś 24 dc.test negatywny to mój 3 cykl starań po poronieniu,niestety pewnie znowu nic,szkoda bo miałam przeczucie,że tym razem się udało,A tu niestety jedna kreska na teście o czułości 10
Ja w pierwszej ciąży zrobiłam test dzein przed @ i wyszedł negatywny, ale okres mi się spóźnial 6 dni i dla pewności zrobiłam jeszcze jeden i dwie kreski. Ale jedna taka ledwo ledwo, więc jeszcze nie trać nadziei
 
Do góry